Tinklalapio logotipas
Grįžti

Mokiniai kviečiami dalyvauti tarptautiniame IT konkurse „Ventspilio IT iššūkis 2017“
event 2017-10-06 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Mokiniai kviečiami dalyvauti tarptautiniame IT konkurse „Ventspilio IT iššūkis 2017“

Konkursas „Ventspilio IT iššūkis 2017“ – tai puiki galimybė 4–12 klasių mokiniams pasitikrinti savo įgūdžius informacinių technologijų srityje, parodyti savo sugebėjimus, gauti vertingų dovanų ir praleisti tris nuotykių pilnas dienas Ventspilyje.

Norintys dalyvauti konkurse iki spalio 13 dienos turi užpildyti paraiškos anketą, iki spalio 20 dienos savarankiškai atlikti nuotolinio konkurso etapo užduotis ir nusiųsti jas konkurso organizatoriams. Mokiniai, patekę į konkurso finalą, jau taps laimėtojais, nes finalistams:

• Bus apmokėtos kelionės išlaidos nuo mokyklos iki Ventspilio;

• Apmokėtas pragyvenimas Ventspilyje konkurso metu (nakvynė ir maitinimas);

• Po gerai atliktų darbų laukia poilsio renginiai su žinomomis muzikos grupėmis.

Geriausiai konkurse „Ventspilio IT iššūkis 2017“ pasirodžiusių dalyvių laukia puikūs piniginiai prizai. Geriausios kiekvienos amžiaus grupės komandos (mokiniai kartu su mokytojais) gaus dovanų:

• B grupė (4–6 klasė) iki 800 EUR;

• C grupė (7–9 klasė) iki 1000 EUR;

• D grupė (10–12 klasė) iki 1400 EUR.

Mokiniai kviečiami dalyvauti ir konkurso „Ventspilio IT iššūkis 2017“ logotipo sukūrimo konkurse, prizas – 400 EUR.

Konkursą „Ventspilio IT iššūkis 2017“ organizuoja Ventspilio Skaitmeninis centras kartu su Ventspilio miesto tarybos Švietimo valdyba, Ventspilio Aukštosios mokyklos ir Ventspilio pedagogų atstovais ir Galimybių misija. Konkurso rėmėjas ir padėjėjas rengiant užduotis yra Ventspilio įmonė TestDevLab. Konkurso partneriai iš Lietuvos „Inovatyvus moksleivių papildomo ugdymo tinklas (INPUT)“ ir Estijos „Information Technology Doundation for Education (HITSA)“.

Daugiau informacijos, paraiškos anketą ir konkurso sąlygas rasite konkurso svetainėje  www.itchallenge.eu. Konkurso dalyviai kviečiami sekti naujienas konkurso „Ventspilio IT iššūkis 2017“ Facebook puslapyje  www.facebook.com/ventspilsitchallenge.