Tinklalapio logotipas
Grįžti

Moksleiviai grasina protestais: nesame pomidorai, auginami šiltnamyje
event 2018-06-01 domain Delfi.lt

Moksleiviai grasina protestais: nesame pomidorai, auginami šiltnamyje
Esu eilinė mokinė ir prisidedu prie laiškų jums. Aš tikiu tuo, jog jeigu kalbėsime visi, galbūt mus kažkas išgirs. Miela švietimo ministerija, kreipiuosi į Jus. Kaip Jūs įsivaizduojate produktyvų laiko leidimą, mokymąsi mokyklos suoluose, kai lauke saulė kepina, o termometras rodo +30?
 
Kodėl Jūs sakote, kad tos paprastos dvi savaitės yra skirtos pagerint mokslų kokybę, sumažinti namų darbų, bei mokymosi krūvį, kai aš lygiai taip pat kiekvieną dieną sėdžiu prie pamokų iki išnaktų ir ne todėl, kad vėlai pradedu, bet todėl, kad aš noriu turėti savo gyvenimą, lankyti būrelius ir išmokti kažką naujo, daryti dar ir tai, kas man patinka, o ne tik nervintis ar ryt gerai parašysiu atsiskaitymą, ar tikrai viską gerai išmokau.
 
Ar jums atrodo, kad vaikams/paaugliams socialinis gyvenimas yra nereikalingas? Nes mes jaunesni, nes neturim veiklos, kaip tik bastytis iš vieno kampo į kitą? Mes jauni žmonės! Mes irgi norim gyventi.
 
Nepamirštant ir to, kad tikrai kiekvienas mokytojas nori, jog vaikai išmoktų būtent to dalyko, ko jis mokina, užduoda namų darbų ar užkrauna informacija, lyg jis būtų vienas tiktai vienas. Na ir žinoma, jeigu tu nori aukštų pasiekimų, tu turi mokytis viską, o kaip Jūs įsivaizduojate tą mokymasi, kai klasėse trūksta oro, pro langus kepina saulė, galvą skauda, o mokytojas baisiausiai nervinasi, nes vaikai tiesiog nesugeba susikaupti.
 
Daugiau skaitykite čia.