Tinklalapio logotipas
Grįžti

Mokslo metų pradžia gimnazijoje – tarp šiukšlių ir dulkių
event 2018-08-23 domain Lrytas.lt

Mokslo metų pradžia gimnazijoje – tarp šiukšlių ir dulkių

Iš sienų kyšantys elektros laidai, laiptai be turėklų, šiukšlėmis ir baldais užgriozdinti koridoriai, visur pilna dulkių. Tokį vaizdą pamatė trečiadienį į darbą po atostogų susirinkę Trakų rajono Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos pedagogai. Mokyklos renovacijos darbų likę dar tiek daug, kad neverta tikėtis, jog mokslo metus moksleiviai pradės tinkamai parengtose klasėse.

Padėtis Lentvaryje tokia rimta, kad trečiadienį į gimnaziją atvyko desantas iš Trakų rajono savivaldybės. Tiesa, valdžia po mokyklą vaikščiojo rūškanais veidais, ne taip kaip prieš mėnesį, kai Trakų rajono merė Edita Rudelienė statybų aikštele virtusioje ugdymo įstaigoje darė asmenukes ir šypsojosi.

„Jeigu savo vaiką per mokslo metų pradžios šventę atvesčiau į tokią mokyklą, jau kitą dieną parašyčiau prašymą jį perkelti į kitą“, – atsiduso vienas M.Šimelionio gimnazijos mokytojas.

Tvarkinga – tik iš išorės

600 moksleivių, rugsėjį išvysiančių išraustą lyg po karo gimnaziją, mokytis ekstremaliomis sąlygomis tenka jau nuo žiemos, kai prasidėjo pastato renovacija. Iš pradžių buvo šiltinamas pastato stogas, sienos, tad dabar mokykla iš išorės atrodo tvarkinga. Tačiau taip nėra viduje. Komisija, apsilankiusi gimnazijoje liepą, nustatė, kad atnaujinta tik dalis klasių, nebaigti sporto salės rekonstrukcijos darbai. Tikrintojai konstatavo, kad darbai tik įsisiūbuoja ir dar teks nemažai prakaituoti, kad juos pavyktų užbaigti.

Daugiau skaitykite čia.