Tinklalapio logotipas
Grįžti

Mokykis visą gyvenimą!
event 2018-09-03 domain Žinauviska.lt

Mokykis visą gyvenimą!

Rugsėjo 1 d. – mokslo ir žinių diena. Ši diena yra kur kas daugiau, nei tik naujų mokslo metų pradžia mokiniams ir studentams, bet ir puiki proga prisiminti, kad mokytis galima ir reikia visą gyvenimą. Šiandien mes tau norime pasiūlyti keletą galimybių tobulėti ir ugdyti savo kompetencijas už mokyklos ar universiteto ribų.

Mokykis kalbų!

Užsienio kalbų mokėjimas tai vienas svarbiausių įgūdžių, padedančių keliauti, susirasti draugų užsienyje, atsirinkti tinkamą informaciją, o galiausiai – mėgautis kino filmais orginalo kalba!

Nuotolinio tobulėjimo platformos

Užtenka tik turėti interneto ryšį ir truputėlį laisvo laiko, kad galėtum mokytis geriausių pasaulio universitetų kursuose arba studijuoti dirbtinį intelektą!

„EdX“ yra masinių atvirų internetinių kursų platforma, kuri siūlo aukštos kokybės kursus iš geriausių pasaulio universitetų ir institucijų. Šiuo metu „edX“ gali rasti net 32 skirtingas kalbų kursų programas, kurias pabaigęs, gausi sertifikatą. Tiesa, šioje platformoje gali rasti ne tik kalbos mokymosi galimybių, bet ir kitų dalykų kursų: biologijos, psichologijos, inžinerijos, marketingo ir t.t. Visi kursai yra nemokami!

Savanorystė – tai vienas iš būdų nuolat mokytis

Savanoriška veikla gali būti nedidelė, pavyzdžiui, pagalba vienos dienos trukmės renginyje, arba didesnės apimties, kai tam skiriama keletas valandų savo laisvalaikio kas savaitę ar net kasdien. Todėl nuspręsk, kiek laiko gali skirti savanorystei ir leiskis į tobulėjimo kelionę!

Tu gali:

Daugiau informacijos gali rasti žinauviską.lt portale, o iškilus klausimams kreipkis: klausk@eurodesk.lt.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.