Tinklalapio logotipas
Grįžti

Mokyklų žaidynės ruošiasi naujam sezonui
event 2018-09-10 domain Alfa.lt

Mokyklų žaidynės ruošiasi naujam sezonui

Prasidėjus naujiems mokslo metams startui ruošiasi ir masiškiausias šalyje sporto renginys – Lietuvos mokyklų žaidynės (LMŽ). Daugiau nei 1000 mokyklų kviečiamos registruotis naujam sezonui.

Kasmet apie 200 tūkstančių moksleivių sutraukiančiose žaidynėse vaikai varžosi skirtingose amžiaus grupėse ir sporto šakose. Moksleiviai gali išbandyti save tokiose rungtyse kaip slidinėjimas ir orientavimosi sportas, ar rinktis populiarias rungtis kaip tradicinės estafetės „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ , kvadratas, lengvoji atletika, tinklinis, rankinis, futbolas, krepšinis.

Rugsėjo mėnesį pradiniame registracijos etape mokyklos galės pasirinkti sporto šakas, kuriose pageidauja dalyvauti. Praėjusį sezoną moksleiviai varžėsi 24 sporto šakose.

Registracija vyksta svetainės LMZ.lt varžybų sistemoje, kuri šiemet atnaujinta ir pateiks daugiau informacijos varžybų dalyviams.

Populiariausių sporto šakų rungtyse moksleiviai iš pradžių rungiasi atrankoje savo mokyklose ir savivaldybėse, vėliau skirstomi į didesnius regionus (zonines ir tarpzonines varžybas). Dalis finalinių varžybų įprastai rengiamos didžiųjų sporto renginių – Olimpinės dienos ir LTeam olimpinio žiemos festivalio metu.

Daugiau skaitykite čia.