Tinklalapio logotipas
Grįžti

Mokymo kursai jaunimui ir jaunimo darbuotojams
event 2017-10-19 domain Žinauviska.lt

Mokymo kursai jaunimui ir jaunimo darbuotojams

Dažnai įdomios idėjos lieka neįgyvendintos stalčiuje dėl to, kad bijome bendrauti, kalbėtis, dažnam jaunimo darbuotojui vis dar nemenkas barjeras yra anglų kalba. Tam, kad tokia situacija kuo rečiau pasikartotų, reikia mokymosi ir tobulėjimo galimybių!

Šiuo metu organizuojami mokymo kursai jaunimo darbuotojams, lyderiams ir jauniems žmonėms, kurių metu bus siekiama suteikti žinių apie „Erasmus+“ jaunimo mainų projektus, suprasti aktyvaus jaunimo įsitraukimo į jaunimo mainų projektus svarbą, sužinoti ir patirti neverbalinius neformaliojo mokymosi metodus, patirti lengvą ir nesudėtingą bendravimą anglų k., atrasti įkvėpimo jaunimo mainams, plėtoti tarptautinio bendradarbiavimo galimybes.

Mokymuose gali dalyvauti tandemai (poros, kuriuose yra 2 asmenys): jaunimo darbuotojas, jaunimo lyderis, socialinis darbuotojas, mokytojas ar pan. turintis mažai patirties su tarptautiniais projektais ir jaunas žmogus, kuriam 15–20 m.

Mokymo kursai vyks 2017 m. gruodžio 4–9 d. Latvijoje. Registruotis dalyvauti galima iki 2017 m. 25 d. Dalyvavimas ir kitos susijusios išlaidos su renginiu bus apmokamos. Dalyvius siųs Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra.

Daugiau informacijos.