Tinklalapio logotipas
Grįžti

Mokytoja nutarė dirbti kitaip: mokinių pažymiai iškart pagerėjo
event 2018-04-24 domain Delfi.lt

Mokytoja nutarė dirbti kitaip: mokinių pažymiai iškart pagerėjo
Besidomintys gamtos mokslais žino, kad šiais metais vėl startuoja mokinių tyrėjų pamėgtas konkursas „Mūsų eksperimentas“. DELFI pakalbino pernykščius laimėtojus, kaip jiems sekėsi ruoštis konkursui ir jį laimėti.

Ko nepažįsti, to nemyli
 
Virš 35 metus Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijoje biologijos mokytoja-metodininke dirbanti D. Zarauskienė, dirbdama su savo mokiniais, taiko tarpdisciplininę integraciją, dar žinomą kaip STEAM. Šis terminas apibrėžia gamtos mokslų (angl. - Science), technologijų (angl. - Technology), inžinerijos (angl. - Engineering), meno/dizaino (angl. - Art) ir matematikos (angl. - Mathematics) sritis. Pašnekovė teigia, kad, su būreliu „Jaunieji gamtos bičiuliai“ laimėjo praeitų metų konkursą „Mūsų eksperimentas“, kuris skatina kūrybiškai mokytis STEAM mokslus, patirti tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą.
 
„STEAM yra praktinė veikla, apibendrinta per meninį supratimą. Mes einame į gamtą, stebime aplinką, atliekame ilgalaikius ir trumpalaikius tyrimus, kuriuos vėliau pristatome mokykloje ar konkursuose“, – teigia D. Zarauskienė.
 
Daugiau skaitykite čia.