Tinklalapio logotipas
Grįžti

Mokytojų perkamoji galia smuko, dėl sprendimų sunerimę ir direktoriai
event 2018-05-21 domain Lrytas.lt

Mokytojų perkamoji galia smuko, dėl sprendimų sunerimę ir direktoriai
Mokyklų vadovų kadencijos įvestos neapgalvotai, morališkai, teisiškai ir organizaciškai nepagrįstai. Taip naujienų agentūrai ELTA teigė Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos (LMVA) prezidentas dr. Dainius Žvirdauskas.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/verslas/mano-pinigai/2018/05/21/news/mokytoju-perkamoji-galia-smuko-del-sprendimu-sunerime-ir-direktoriai-6366201/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

1Mokyklų vadovų kadencijos įvestos neapgalvotai, morališkai, teisiškai ir organizaciškai nepagrįstai. Taip naujienų agentūrai ELTA teigė Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos (LMVA) prezidentas dr. Dainius Žvirdauskas.

Kaip pabrėžė Kauno technologijos universiteto (KTU) inžinerijos licėjui vadovaujantis dr. D.Žvirdauskas, mokyklų vadovai buvo išskirti iš visų biudžetinių įstaigų vadovų. Jiems vieninteliams įvestos kadencijos.

„Kitų biudžetinių įstaigų vadovams – ne, nekalbant apie tai, kad už švietimo politikos įgyvendinimą atsakingi ne vien mokyklų direktoriai, bet ir švietimo politikai, mokyklų steigėjai“, – priminė jis.

Lietuvos mokyklų vadovų asociacija nekvestionuoja mokyklų direktorių rotacijos būtinumo. „Pritariame vadovų kadencijoms, tačiau atkreipiame dėmesį, kad jos turėjo būti įvestos gerai tam pasirengus, jau turint vadovų rezervą, jų motyvavimo sistemą ir kitus dalykis. Dabar gi situacija tokia, kad nelaimėjusiems konkursų mokyklų vadovams, kurie dirbo daugybę metų, visiškai neužtikrinamos jokios socialinės garantijos, galimai išmokama tik mėnesio kompensacija“, – sakė LMVA prezidentas.

Daugiau skaitykite čia.