Tinklalapio logotipas
Grįžti

Muzika ugdo ir jautrumą, ir romantiškumą
event 2018-01-16 domain Bernardinai.lt

Muzika ugdo ir jautrumą, ir romantiškumą

Nėra vaiko, kuris negalėtų atrasti savęs meno pasaulyje. Tereikia rasti būdą, kaip tą pasaulį vaikui atverti su malonumu. 

55-us veiklos metus skaičiuojanti Vilniaus miesto savivaldybės Grigiškių meno mokykla kviečia susipažinti su mokytojais, kurie kasmet paruošia per 300 jaunųjų muzikantų, dailininkų ir šokėjų. Būdami ne tik puikūs pedagogai, bet ir profesionalūs aktyviai koncertuojantys atlikėjai, šie žmonės savo asmeniniu pavyzdžiu įkvepia ir veda vaikus į nuostabų meno pasaulį.

Susipažinkite su didžiausią pedagoginį stažą – net 60 metų – turinčia Grigiškių meno mokyklos fortepijono mokytoja Lilia Mačiulaitiene. Nors amžius garbus, mokytoja vis dar moko vaikus skambinti pianinu.
 
„Fortepijonas man – pats gražiausias ir tobuliausias instrumentas, nes juo galima ir groti solo, ir akompanuoti“, – tikina L. Mačiulaitienė. Jai toks darbas – gyvenimo prasmė, didelis džiaugsmas ir malonumas, nes suteikia galimybę dirbti pagal specialybę. 
 
Vaikai labai skirtingi, kiekvienas – individualybė, sako fortepijono mokytoja, tačiau visiems muzika ugdo tik geras savybes – ir jautrumą, ir romantiškumą.
 
 
Apie mokytoją L.Mačiulaitienę - bernardinai.tv
 
 

Bernardinai.TV