Tinklalapio logotipas
Grįžti

N. Bunkė parašė viešą laišką merui R. Šimašiui: drąsiai sakau – esate melagis!
event 2018-09-07 domain Alfa.lt

N. Bunkė parašė viešą laišką merui R. Šimašiui: drąsiai sakau – esate melagis!

Prasidėjus mokslo metams dainininkę Nataliją Bunkę papiktino ugdymo sistemos spragos – anot jos, dirbantiems tėvams dabartinės sąlygos nepatogios. Moteris socialiniame tinkle nusprendė parašyti viešą laišką Remigijui Šimašiui.

„Laiškas Vilniaus miesto merui Remigijui Šimašiui!!!

Pasakykite man, mielas miesto mere! Paaiškinkite, prašau, kaip paprastai pirmoko mamai, kodėl jūs taip nemylite savo miesto gyventojų? Drąsiai sakau – esate melagis! Per žinias kalbate, kad prailginta grupė mokyklą lankantiems vaikams yra garantuota, tačiau nutylite, kad tokios grupės bent kol kas nėra!

8.30 ryto atvežame vaikus į mokyklą, o 11-ą valandą jau turime pasiimti. Pasakykite, prašau, ar galite leisti mums, tėvams, normaliai dirbti? Kas apmokės mūsų pravaikštas darbe? Kodėl kitų miestų vadovai sugeba išspręsti šią problemą, o jūs – ne? Nuo rugsėjo 15-osios žadama, kad bus prailginta grupė, tačiau jūs siūlote mokytojams apmokėti tik tris su puse valandos! Matematika čia paprasta – tai reiškia, kad likusias valandas pedagogas dirbs nemokamai???!!! Nustokite žeminti valstybės tarnautojus! Visiškai nepageidaujame, kad ateitų kokia nekvalifikuota „baba Jadzė“ ir būtų su mūsų vaikais popietinėje grupėje!!! Leiskite mūsų mokytojai dirbti darbą, kurį jis išmano geriausiai!

Daugiau skaitykite čia.