Tinklalapio logotipas
Grįžti

N. Juška: šią akimirką mano širdis yra sklidina laimės
event 2018-06-07 domain Diena.lt

N. Juška: šią akimirką mano širdis yra sklidina laimės

Antradienio vakarą ne tik vaikai ir jų tėveliai, bet ir garsūs pramogų pasaulio, švietimo ir mokslo ministerijos atstovai  rinkosi į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą stebėti Nerijaus Juškos baleto mokyklos spektaklio „Stichijos“ ir „Šopeniana“.

Birželio šventinis savaitgalis, minint vaikų gynimo dieną ir tėvo dieną vainikuotas spektakliais, vykusiais Kaune nacionaliniame dramos teatre ir Vilniuje Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. 

Dviejų vaikų – Evos ir Pauliaus – tėtis N. Juška sekmadienį džiugiai praleido ne tik savo vaikų, bet ir Kauno mokyklos auklėtinių glėbyje. „Kaunas man kaip antri namai, o kartu su šeima stebėti mažųjų princesių atliekamą neišpasakyto grožio baigiamąjį  spektaklį „Stichijos“ – tikra šventė širdžiai“ – džiaugėsi primarijus N. Juška.

Kaip rašoma pranešime spaudai, per aštuonerius baleto mokyklos Vilniuje ir Kaune gyvavimo metus pastatyta daugiau nei dešimt spektaklių, rodytų didžiausiose Lietuvos teatro scenose, kur šoka net keli šimtai artistų – nuo mažiausios balerinos iki primabalerinos. Baleto mokykla prisideda prie mažųjų svajonių išsipildymo – suteikia galimybę kartu vienoje scenoje pasirodyti ne tik su Lietuvos, bet ir pasaulinio lygio baleto artistais.

Daugiau skaitykite čia.