Tinklalapio logotipas
Grįžti

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės startas
event 2018-04-23 domain Lietuvos bibliotekininkų draugija

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės startas

Balandžio 23-ąją, visose šalies bibliotekose prasideda Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiai. Visoje Lietuvoje bibliotekininkai kvies savo bičiulius, lankytojus, skaitytojus, skaitymo ir kitų šviečiamųjų ir lavinamųjų veiklų gerbėjus į naujų knygų pristatymus, konferencijas, diskusijas, filmų peržiūras, susitikimus su autoriais ir kitus renginius. Šių metų Lietuvos bibliotekų savaitės vienijanti tema mums visiems primena, kad „Kartu mes kuriame ateitį“.

Pirmąją šios savaitės dieną Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje rengiama Lietuvos bibliotekų savaitės atidarymo šventė, kurioje Lietuvos Respublikos kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson apdovanos geriausius 2017 metų šalies bibliotekininkus ir įteiks premijas bibliotekų specialistams už reikšmingiausius darbus bibliotekų veikloje ir išskirtinius profesinius laimėjimus per praėjusius metus.

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės atidarymas bus transliuojamas tiesiogiai per Nacionalinės bibliotekos „YouTube“ kanalą .

Informacijos apie Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginius ieškokite artimiausioje bibliotekoje ir Nacionalinės bibliotekų savaitės Facebook paskyroje.