Tinklalapio logotipas
Grįžti

Naujausi reitingai: kur mokytis, kad darbdaviai lauktų su dosniais pasiūlymais
event 2018-12-05 domain Delfi.lt

Naujausi reitingai: kur mokytis, kad darbdaviai lauktų su dosniais pasiūlymais

Žurnalas „Reitingai“ pristatė universitetų ir kolegijų reitingus pagal mokinių mokymosi rezultatus. Tyrimas atskleidė, kokios specialybės yra patraukliausios darbdaviams ir ką pasirinkę abiturientai gali tikėtis pelningos specialybės.

„Kiekvienas universitetas turi bent vieną kryptį, kur jis yra stiprus ir rengia studentus labai kokybiškai“, – pristatydama rezultatus teigė žurnalo „Reitingai“ žurnalistė Jonė Kučinskaitė.

Ji pažymėjo, kad universitetų ir kolegijų bakalaurai buvo vertinti pagal tuos pačius kriterijus.

„Kai važiuoji per mokyklas matyti, kad jaunuoliai labai įdomiai renkasi, kur stoti. Jie renkasi pagal iškabą“, – tvirtino žurnalo „Reitingai“ vyr. redaktorius Gintaras Sarafinas ir pridūrė, kad kiekvienam vertėtų rinktis ne pagal iškabą, o pagal mokymo kokybę.

„Universitetų reitingai yra įvairiausi. Jų daug ir jie sudaromi pagal įvairius parametrus. Šiuos pavadinčiau programų populiarumo reitingais, – teigė VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir pridūrė, kad nereiktų nuvertinti visų čia neatsidūrusių studijų programų. – Yra programų, kurios yra labai aukštos kokybės, bet nėra populiarios.“

Daugiau skaitykite čia.