Tinklalapio logotipas
Grįžti

Nauji autobusiukai – dar trims Kauno rajono mokykloms
event 2018-07-03 domain Diena.lt

Nauji autobusiukai – dar trims Kauno rajono mokykloms

Kauno rajono savivaldybės taryba pritarė šiemet Švietimo ir mokslo ministerijos Kauno rajono savivaldybei skirtus tris geltonuosius autobusus perduoti Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijai, Zapyškio ir Lapių pagrindinėms mokykloms.

Zapyškio pagrindinė mokykla ir Lapių pagrindinė mokykla gaus devyniolikos vietų autobusiukus "Volkswagen Crafter".

"Šiemet likvidavus Zapyškio pagrindinės mokyklos Altoniškių skyrių, Zapyškio lopšelį-darželį ir įvykus mokyklos vidaus struktūros pertvarkai, būtina užtikrinti besimokančių pagal priešmokyklinio ugdymo programas mokinių, kurie turėjo pakeisti įstaigą, pavėžėjimą", – aiškino Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Irena Marcinkevičienė.

Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijai bus perduotas "Iveco Daily 50C15". Juo į gimnaziją bus pavėžėjami toliau kaip 3 km nuo mokyklos gyvenantys mokiniai, kurie čia turės mokytis, nes pernai Kačerginės pagrindinė mokykla buvo pertvarkyta į pradinę.

Kauno rajono savivaldybėje į įvairių tipų švietimo įstaigas vežama per 3,2 tūkst. mokinių, iš jų apie 80 – į papildomo ugdymo sporto ir meno mokyklas.

Daugiau skaitykite čia.