Tinklalapio logotipas
Grįžti

DĖMESIO! 17-ASIS LOGO KONKURSAS IR OLIMPIADA!
event 2017-01-19 domain Švietimo informacinių technologijų centras

DĖMESIO! 17-ASIS LOGO KONKURSAS IR OLIMPIADA!Moksleiviai! Mokate kurti piešinius, animacijas ar žaidimus Imagine LOGO programa? Dalyvaukite jau 17-ajame respublikiniame LOGO konkurse ir olimpiadoje ir įrodykite, kad ESATE GERIAUSI!

Šiemet konkurso tema - „Sportas mano gyvenime“ (2017-ieji Lietuvoje paskelbti Sporto metais, norint pabrėžti sporto naudą žmogui ir visuomenei, skatinti Lietuvos žmonių fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenseną).

Konkursinių darbų siuntimas bei dalyvių registracija į olimpiadą vyksta iki 2017 m. vasario mėn. 28 d.  LOGO konkurso ir olimpiados svetainėje  http://www.jkm.lt/LOGO/2017/ .

LOGO olimpiada penkių Lietuvos miestų LieDM centruose vyks 2017 m. kovo 4 d. (šeštadienį), temos bus skelbimos olimpiados dieną.

Nuostatai, registracija, konkurso tema bei kita informacija – LOGO konkurso ir olimpiados svetainėje (http://www.jkm.lt/LOGO/2017/).

Laukiame gražių konkursinių darbų ir kūrybingų olimpiados dalyvių iš visos Lietuvos. Kaip ir kasmet, nugalėtojų laukia puikūs renginio rėmėjų prizai!

Renginį organizuoja KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla kartu su LR Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo informacinių technologijų centru (ŠMM ITC) bei  Vilniaus kompiuterininkų akademija (VKA)