Tinklalapio logotipas
Grįžti

Konkursas „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“
event 2017-01-25 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Konkursas „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“

Lietuvos katechetikos centras ir Lietuvos Biblijos draugija, bendradarbiaudami su Lietuvos Švietimo ir Mokslo ministerija jau penktus metus organizuoja ir vykdo konkursą – „Pažink Šventąjį  Raštą. Gyvieji paveikslai“.

Konkurso tikslas – skatinti mokinius atpažinti ir pažinti bendražmogiškas, krikščioniškas vertybes, analizuojant Šventąjį Raštą.

Konkurse kviečiame dalyvauti 5–11 klasių moksleivius. Konkurso dalyviai bus suskirstyti į dvi grupes: 5–8 bei 9–11 klasės. Detalesnę informaciją rasite nuostatuose.

2017 m. balandžio mėn. vyks vertinimo komisijos posėdis, kurio metu bus išrinkti finaliniai darbai. Komisiją sudarys religijos, pedagogikos, meno ir fotografijos specialistai.

Finalinis konkurso etapas – virtuali paroda veiks Lietuvos Biblijos draugijos Facebook paskyroje 2017 m. balandžio 10–28 d. Lankytojai, spausdami „patinka“, galės balsuoti už patinkančią nuotrauką, nominacijai „Populiariausias gyvasis paveikslas“. Iš viso bus išrinkti du gyvieji paveikslai – po vieną iš kiekvienos grupės.

Apdovanojimai vyks – 2017 m. gegužės 19 d. Vilniuje. Laimėtojai: grupės, mokyklos, mokytojai bus apdovanoti steigėjų dovanomis, padėkos raštais. Į finalinį renginį kviesime tik į finalinį etapą patekusias mokinių grupes.

Konkurso nuostatai 2017.docKonkurso nuostatai 2017.doc

Kviečiame mokyklas aktyviai dalyvauti konkurse.

Kilus klausimams galite teirautis el. p. lkcentras@gmail.com arba tel. 85 2127976