Tinklalapio logotipas
Grįžti

Skaitmeninė pramonė – ir mobiliajame telefone
event 2017-02-01 domain Švietimo informacinių technologijų centras label_outline Aktualijos

Skaitmeninė pramonė – ir mobiliajame telefone

Ketvirtoji pramonės (r)evoliucija neišvengiamai paliečia vis daugiau sričių, keičia gamybos procesus, žmogaus ir visuomenės ritmą. Ne išimtis – profesinis mokymas, kuriame skaitmeninės technologijos jau šiandien yra naudojamos ruošiant ateities profesionalus ne tik IT, bet ir elektronikos, mechatronikos, robotikos, metalo apdirbimo srityse. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras vasario 2-4 dienomis parodoje „Studijos 2017“ gyvai pademonstruos, kaip informacinės technologijos yra pritaikomos šiuolaikinėje gamyboje.

Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro ekspozicija įsikurs ketvirtoje LITEXPO parodų rūmų salėje, Vilniaus regiono stende „Inžinerija, IT, geležinkelio transportas“. Parodos lankytojai turės progą gyvai išbandyti gamyboje naudojamas graviravimo ir programinio robotų valdymo technologijas.

Vasario 3-4 dienomis skaitmeninių technologijų mėgėjus Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras pasitiks informacinių technologijų, mechatronikos ir robotikos dirbtuvėse. Čia parodos lankytojai tiesiog su savo išmaniuoju telefonu galės suprogramuoti ir valdyti robotus bei šviesos instaliacijų sistemas. Azartiškiausi parodos lankytojai bus pakviesti susigrumti robotų kovose.

Parodos metu prisistatys Akademija.IT – tai unikalus moderniųjų technologijų asociacijų INFOBALT ir „Tech City“ bei Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro projektas. Čia vos per vienerius metus ir visiškai nemokamai yra parengiami aukštos kvalifikacijos Java programuotojai ir programinės įrangos testuotojai, kurie karjerą tęsia didžiausiose Lietuvos IT įmonėse. Apie galimybę įsilieti į IT rinką plačiau papasakos Akademija.IT dėstytojai, dirbantys iniciatyvos partnerių įmonėse: „EIS Group Lietuva“, „Tieto Lietuva“ ir kitų.