Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečia III tarptautinė mokymosi visą gyvenimą ir lyderystės konferencija
event 2017-02-08 domain Lyderių laikas

Kviečia III tarptautinė mokymosi visą gyvenimą ir lyderystės konferencija

Tarptautinės konferencijos organizatoriai kviečia atvykti į Portą (Portugalija) ir 2017 m. rugsėjo 12–17 d. dalyvauti forume, suteikiančiame galimybes atnaujinti turimas visą gyvenimą trunkančio mokymosi ir lyderystės srities žinias bei susipažinti su naujovėmis.

Tarptautinės konferencijos metu bus daugybė progų užmegzti ryšius, burtis į tinklus, susitikti ir diskutuoti su garsiausiais pasaulio mokslininkais, tyrėjais, draugais, švietimo srityje dirbančiais kolegomis, finansiniais rėmėjais, parodos dalyviais.

Pasaulyje vykstančios globalizacijos procesų poveikyje Europos Sąjunga keičia požiūrį į mokymąsi visą gyvenimą, – mokytis visą gyvenimą tampa kaip niekad svarbu. Europos Sąjungai rūpi, kad naujoji karta nuolatos būtų ugdoma ir tobulėtų, įgyvendintų savo profesinės karjeros siekius pagal ES rengiamas visą gyvenimą trunkančio mokymosi programas.

Esant šioms sąlygoms ir vykstant minėtiems pokyčiams, konferencijos tikslas – diskutuoti, aptarti, kaip naujoji karta galėtų nuolatos ugdyti reikiamus gebėjimus ir sėkmingai veikti verslo, ekonomikos ir švietimo sektoriuose, visiškai įsisąmoninusi visą gyvenimą trunkančios lyderystės koncepcijas ir perspektyvas bei jas nuolatos taikydama praktinėje veikloje.

Taip pat šioje konferencijoje bus aiškinamasi, kaip užtikrinti šio konkurencingo pasaulio visų amžiaus grupių piliečiams vienodas galimybes mokytis.

Konferencijos temų sąrašas labai platus. Su juo susipažinti galite čia.

Tarptautinės konferencijos organizatoriai kviečia ne tik dalyvauti, būti diskusijų dalyviais ar vien klausytojais, bet ir teikti paraiškas pranešimams. Reikalavimus ir sąlygas paraiškoms ir pranešimams galite rasti čia. Pranešimų santraukas prašoma pateikti iki 2017 m. birželio 30 d., o pačius pranešimus – iki 2017 m. liepos 30 d.

Darbinė konferencijos programa bus papildyta socialiniais renginiais, kurių metu dalyviai bus supažindinti su unikalia Porto ir šalies kultūra ir menu, nacionaline virtuve bei dalyvaus ekskursijose.

Konferencijos data ir vieta

2017 m. rugsėjo 12–14 d., Porto politechnikos institutas, Portas, Portugalija.

Registracija ir kainos

Registracijos sąlygos ir kainos yra nurodytos čia. (Registruojantis iki 2017 m. birželio 15 d. taikomos nuolaidos.)

Išsamesnė informacija

Daugiau informacijos rasite čia.