Tinklalapio logotipas
Grįžti

Nauji internetiniai kursai mokytojams – kuriame norėtumėte sudalyvauti?
event 2017-02-10 domain Švietimo informacinių technologijų centras label_outline Projektai ir konkursai

Nauji internetiniai kursai mokytojams – kuriame norėtumėte sudalyvauti?

Ieškote naujų metodų pamokoms ir norite suteikti mokiniams naujų naudingų įgūdžių? Norite sužinoti, kaip kalbėti sudėtingomis temomis, pavyzdžiui, apie kultūrų įvairovę ar migraciją mano klasėje?

Informacijos apie artėjančius seminarus rasite Europos mokyklų akademijos svetainėje ir Mokytojų akademijos svetainėje. Registracija ir dalyvavimas nemokamas.

„Kultūrų įvairovė mano klasėje“

Trukmė: 3 savaitės, pradžia – vasario 20 d.

Šiuose kursuose nagrinėsime, kaip mokytojui patobulinti tarpkultūrinę kompetenciją ir kaip ją įgyti mokiniams. Bandysime atsakyti į klausimus, kodėl yra svarbu nagrinėti kultūrų įvairovės temą mokyklose. Kursime metodus darbui su mokiniais, laisvai nekalbančiais valstybine kalba, ieškosime būdų, kaip kurti gerą emocinę atmosferą klasėje, diskutuosime, kaip yra skatinama empatija ir atvirumas.  

„Kelionė per amžius“

Trukmė: 4 savaitės, pradžia – vasario 27 d.

Nuo senų laikų dangaus objektų stebėjimas buvo vienas pagrindinių kultūros elementų ir suvaidino svarbų vaidmenį šių dienų visuomenei. Šiuose 4 savaičių kursuose bus tyrinėjama turtinga laivininkystės istorija – nuo antikinės Graikijos, XV a. Europos tyrinėtojų ir jų pasaulinių atradimų iki Europos navigacinės sistemos „Galileo“ svarbos dabartiniams gyventojų poreikiams.

„Skatinant mokinių iniciatyvumą ir verslumą“

Trukmė: 5 savaitės, pradžia – vasario 27 d.

Tyrimai rodo, kad jauni žmonės, turintys verslumo įgūdžių, greičiau įsidarbina, tačiau tik nedaugelis jaunuolių šių įgūdžių įgyja mokykloje. Ar norite parengti motyvuotų jaunuolių? Junkitės į kursus ir padėkite savo mokiniams žengti į darbo pasaulį, sužinokite, kaip galite suteikti reikalingų socialinių ir verslumo įgūdžių.