Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Mokytojo TV“ vaizdo transliacija „Informatika pradiniame ugdyme: sužinokime, įsitraukime, kurkime“
event 2017-02-13 domain Ugdymo plėtotės centras

„Mokytojo TV“ vaizdo transliacija „Informatika pradiniame ugdyme: sužinokime, įsitraukime, kurkime“

2017 m. vasario 23 d. (ketvirtadienį) 15.00–15.45 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Informatika pradiniame ugdyme: sužinokime, įsitraukime, kurkime“.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti pradinių klasių mokytojai, mokyklų vadovai, savivaldybių švietimo padalinių specialistai, mokiniai ir jų tėvai bei visi kiti, besidomintys informatika ir skaitmeninių technologijų naujovėmis.

Transliacijos tikslas – pristatyti 2017–2018 metų planuojamą pradinio ugdymo informatikos turinio kūrimą ir išbandymą. Laidos dalyviai aptars mokyklų komandų, kurios talkins kuriant informatikos bendrąsias programas ir mokomąją medžiagą, bandys informatikos turinį, atrankos kriterijus, taip pat atsakys į žiūrovų klausimus.

Transliacijoje dalyvauja Vilniaus universiteto profesorė Valentina Dagienė, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Bendrojo ugdymo departamento Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Egidija Nausėdienė ir Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų poskyrio metodininkė Albina Zdanevičienė.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Albinai Zdanevičienei el. p. Albina.Zdaneviciene@upc.smm.lt.

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje.