Tinklalapio logotipas
Grįžti

Lyderystė – tarptautinės švietimo konferencijos „Leading change in a changing world“ leitmotyvas
event 2017-02-24 domain Lyderių laikas label_outline Aktualijos

Lyderystė – tarptautinės švietimo konferencijos „Leading change in a changing world“ leitmotyvas

Britų taryba drauge su Estijos švietimo ir mokslo ministerija ir fondu „Innove“ organizuoja tarptautinę švietimo konferenciją „Leading change in a changing world“, kuri vyks 2017 m. kovo 1–3 d. Taline, Estijoje.

Konferencijos tikslai ir temos:

lyderystė mokykloje ir partnerystės,

• kultūrinės įvairovės skatinimas ir įgyvendinimas mokyklose,

• tarptautinio Baltijos šalių mokyklų tinklo sukūrimas ir galimybė diskutuoti švietimo temomis,

• tarptautinio bendradarbiavimo galimybės ir gerosios praktikos pavyzdžiai.

Apie 100 Estijos, Latvijos ir Lietuvos mokyklų vadovų, lyderių šių šalių savivaldybių švietimo darbuotojų dalyvaus šiame svarbiame renginyje.

Konferencijoje pranešimus skaityti pakviesti švietimo ekspertai iš Jungtinės Karalystės ir Baltijos šalių: Susan Douglas (Britų taryba) ir Kieran Osborne (Hayes School) iš Jungtinės Karalystės, Toomas Kruusimägi (Tallinn English College, Estijos mokyklų vadovų asociacija), dr. Zane Olina (Nacionalinis švietimo centras, Latvija).

Dr. Jūratė Valuckienė, Šiaulių universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto Vadybos katedros docentė, projekto „Lyderių laikas“ ilgalaikio švietimo lyderystės raiškos kaitos Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose trečiojo etapo (2015) – tyrėjų grupių narė ir vadovė, projekto „Lyderių laikas 2“ išleisto leidinio „Lyderystė mokymuisi: teorija ir praktika mokyklos kaitai“ viena iš autorių, konferencijoje skaitys pranešimą „Leadership matters – the Lithuanian perspective“, kuriuo dalinsis su konferencijoje dalyvausiančiais kolegomis projekto „Lyderių laikas“ patirtimis ir perspektyva.

Specialistų grupės viešosiose diskusijose tema „The role of the school leader in inclusive schooling“ Lietuvą atstovaus Adam Blaškevič, Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos direktorius, o specialistų grupėje, kurioje bus aptariama tema „The importance of school leadership“, dalyvaus Inga Kurlavičienė, Klaipėdos „Gabijos“ progimnazijos direktorė.

Konferencijoje taip pat dalyvaus kitų Lietuvos švietimo įstaigų vadovai, Švietimo ir mokslo ministerijos bei jai pavaldžių institucijų specialistai.

Tarptautinio renginio dienomis numatyta apsilankyti konferenciją organizuojančios šalies mokyklose.

Konferencijos darbinės kalbos – anglų ir rusų.

Data ir vieta

2017 m. kovo 1–3 d., Hotel Euroopa, Talinas, Estija.

Registracija

Konferencijoje dalyvaus kvietimus gavusieji švietimo darbuotojai.

Programa

Konferencijos programą galite rasti čia.

Išsamesnė informacija

Daugiau informacijos galite rasti internete adresu: http://britishcouncil.confent.com/