Tinklalapio logotipas
Grįžti

Naujausias Europos mokyklų tinklo naujienlaiškio numeris
event 2017-02-28 domain Švietimo informacinių technologijų centras label_outline Projektai ir konkursai

Naujausias Europos mokyklų tinklo naujienlaiškio numeris
navigacija.png
Registruokitės į internetinius kursus „Kelionė per amžius“

 

Projektas „Space Awareness“ paskelbė registraciją į internetinius kursus „Kelionė per amžius“. Kursai skirti gamtos mokslų mokytojams.

Šiuose penkių savaičių kursuose bus tyrinėjama turtinga laivininkystės istorija – nuo antikinės Graikijos, XV a. Europos tyrinėtojų ir jų pasaulinių atradimų iki Europos navigacinės sistemos „Galileo“ svarbos dabartiniams gyventojų poreikiams.

Kursų dalyviai, remdamiesi praktiniais pavyzdžiais, pamokų planais, mokytojų interviu ir ekspertų rekomendacijomis, mokysis, kaip sieti savo ugdomąjį dalyką su navigacijos tema, kaip paskatinti vaikus siekti karjeros šioje srityje ir kaip skatinti pasaulinę pilietybę. Seminaras remiasi ankstesniais mokymais  Teaching with Space and Astronomy in your classroom.

Kursai prasideda šių metų vasario 27 dieną Europos mokyklų tinklo akademijoje.

 

classroom lab.jpg
Nauji „Ateities klasės laboratorijos“ internetiniai seminarai

„Ateities klasės laboratorija“ įkvėpė daugelį mokytojų, mokyklų ir organizacijų sukurti savo laboratorijas ir mokymo erdves. Šiuo metu „Ateities klasės laboratorija“ organizuoja internetiniųs seminarus, kuriuose bus dalijamasi laboratorijų kūrimo patirtimi.

„Ateities klasės laboratorijos“ svetainėje rasite visų seminarų kalendorių.

 

 

erasmus.png
Programa Erasmus+
jau net 30 praturtintų metų!

Europos Sąjungos studentų mainų programa Erasmus buvo įkurta 1987 m. Praėjus 30 metų šis studentų mainų projektas yra populiarus kaip niekada anksčiau –  jis toliau plečiasi su nauja Erasmus+ programa, kuri buvo pradėta 2014 m. Šiuo metu Erasmus + programa suteikia kasmetinį 2,1 milijardo eurų finansavimą, skirtą studijoms ir praktikai (82,9 %), jaunimui (10 %), sportui (1,8 %) bei kitoms veikloms (5,3 %). Jei norite sužinoti apie naujus kvietimus, įvykius, atrasti Erasmus+ patarimų, gudrybių ir sėkmės istorijų, – prisijunkite prie naujo programos Erasmus+ naujienlaiškio.

 

boosting.jpg
Užsiregistruokite į internetinius kursus
„Skatinant mokinių iniciatyvumą ir verslumą“

Iniciatyvumas ir verslumas – tai gebėjimas idėjas paversti veiksmais per kūrybiškumą ir naujoves neatmetant rizikos faktoriaus. Tai gebėjimas planuoti ir vykdyti projektus. Kurso tikslas – mokyti ir suteikti mokytojams žinių skatinant mokinių iniciatyvumą ir verslumą. Šie gebėjimai gali būti įgyjami ir tobulinami per mokomuosius dalykus pradiniame ir viduriniame ugdyme.

Čia rasite pamokų planų, užduočių, šaltinių pamokoms mokinių verslumo kompetencijai ugdyti. Registruokitės čia.

 
Be pavadinimo.png

Naujas leidinys mokiniams
apie pat
yčias ir radikalizmą internete, neapykantą kurstančias kalbas

Projektai „Web We Want“ ir „ENABLE“ suvienijo jėgas prieš patyčias ir parengė vaikams ir jaunimui naują leidinį. Šiame leidinyje rasite užduočių individualiam ir grupiniam darbui internetinių patyčių, radikalizmo internete ir neapykantą kurstančių kalbų temomis. Šaltinis paskelbtas Tarptautinės saugesnio interneto dienos proga ir prieinamas projekto „Web We Want“ svetainėje keliomis kalbomis.

 

svietimo vartai.png
Mokyklų švietimo vartų dėmesio centre: skaitmeninis raštingumas

Skaitmeninio raštingumo gebėjimai yra itin svarbūs. Peržvelkite skaitmeninio raštingumo ugdymo pavyzdžius, perskaitykite straipsnį apie tarpkultūrinės perspektyvos reikalingumą mokant naudotis žiniasklaidos priemonėmis. Įdomios mintys ir apie tai, ar vaikai supranta, kas yra intelektinė nuosavybė. Taip pat nepraleiskite progos pasinaudoti  geriausiomis Insafe tinklo siūlomomis patirtimis bei Europos Komisijos pastangomis paremti „filmų raštingumo“ plėtrą.

 

EUN.png

2017-ieji – internetinių kursų metai

Ar norite patobulinti tarpkultūrinę kompetenciją ir padėti ją įgyti savo mokiniams? Norite padėti savo mokiniams įgyti socialinių ir verslumo įgūdžių? Nauji internetiniai kursai Europos mokyklų tinklo akademijoje ir Mokytojų akademijoje siekia sudominti jaunus žmones STEM dalykais. Registracija į kursus ir dalyvavimas yra nemokamas.