Tinklalapio logotipas
Grįžti

Telšių rajono švietimo lyderių bendrijos veikla: iniciatyva, tapusi aiškiu rezultatu
event 2017-03-06 domain Lyderių laikas

Telšių rajono švietimo lyderių bendrijos veikla: iniciatyva, tapusi aiškiu rezultatu

Didžiuojamės „Lyderių laiko“ bendruomenės narių darbais!
Visada džiugu gauti gerų naujienų! Šįkart – apie tai, kad įgyvendinant projektą „Lyderių laikas 2“ sukurto Telšių rajono unikalaus lyderystės modelio „Visų lygmenų švietimo lyderystės sistemos sukūrimas Telšių rajono savivaldybėje“ buvo įgyvendinta jo kūrėjų vizija, praktiškai tapusi Telšių rajono švietimo lyderių bendrija (TŠLB), aktyviai veikia ir dabar.

Šios bendrijos pagrindinis tikslas – „inicijuoti lyderystės vystymąsi Telšių rajono savivaldybės švietimo įstaigose, burti švietimo bendruomenes ir socialinius partnerius sėkmingo vaiko ugdymui(si).“ Bendrijos veikla apima platų ratą asmenų, kuriems rūpi švietimas. Į lyderystės veiklas įtraukti pedagogai, vadovai, švietimo skyrius ir švietimo centras, politikai, tėvai, mokiniai.

Nuoseklus darbas atneša vaisių. Ši bendrija nuolatos telkia rajono bendruomenę švietimo iniciatyvoms įgyvendinti, inicijuoja su lyderyste susijusius projektus ir mokymus, organizuoja forumus. Veikdama drauge su mokyklose suburtomis lyderių grupėmis, Telšių rajono švietimo lyderių bendrija skatina visų lygmenų švietimo bendruomenės narių įsitraukimą ir rezultatyvų bendradarbiavimą, ugdant sėkmingą žmogų.

2017 m. kovo 1 d. įvyko dar vienas eilinis, jau ketvirtasis, TŠLB posėdis, Telšių rajono savivaldybės švietimo lyderių bendrijos ataskaitinis susirinkimas. Susitikime buvo kalbama apie lyderių bendrijos nuveiktus darbus, švietimo pokyčius Lietuvoje ir mūsų rajone. Koordinuojančios mokyklos vaidmuo 2017 metais perduotas Telšių Žemaitės gimnazijai. Iki tol, nuo Bendrijos įkūrimo 2014 m., TŠLB 2015–2016 m. veiklų koordinavimą vykdė Telšių „Džiugo gimnazija“, o 2016 m. – Vincento Borisevičiaus gimnazija.

IMG-0-11878-s540x405

Džiugu pabrėžti tą faktą, kad nuo Bendrijos sukūrimo pradžios jos veikloms vadovauja pirmininkas Tomas Ubartas, Telšių „Džiugo“ gimnazijos geografijos mokytojas, projekto „Lyderių laikas 2“ Formaliųjų švietimo lyderystės studijų ISM Vadybos ir ekonomikos universitete magistras, projekto „Lyderių laikas“ pirmo etapo metu sukurtoje švietimo lyderystės konsultantų rengimo programos dalyvis, projekto „Lyderių laikas 2“ ugdytas konsultantas. (Su Tomo Ubarto sėkmės istorija supažindiname „Lyderių laiko 2“ internetinės svetainės tinklalapyje.)

Matant, kad projekto „Lyderių laikas“ pasėta lyderystės sėkla daigina naujas iniciatyvas, tampa nuveiktais darbais, sukuriančiais pridėtinę vertę ir darančiais teigiamą poveikį visų, kaip ir buvo sumanyta kuriant rajono unikalų lyderystės modelį, lygmenų švietimo bendruomenės nariams, norisi džiaugtis ir didžiuotis. Ir dar labiau stengtis.

Parengta, remiantis Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus informacija ir Telšių rajono švietimo lyderių bendrijos informacija.