Tinklalapio logotipas
Grįžti

BELMAS 2017 konferencija
event 2017-03-15 domain Lyderių laikas

BELMAS 2017 konferencija

Kiekvienais metais Britanijos švietimo lyderystės, vadybos ir administravimo sąjunga (angl. British Educational Leadership, Management and Administration Society (BELMAS)) vis kitoje Jungtinės Karalystės vietovėje rengia konferenciją, į kurią sukviečia daugiau nei 1000 sąjungos narių bei naujų dalyvių, kuriems rūpi švietimo lyderystės, vadybos ir administravimo kokybė.

BELMAS nariai maloniai priima tik pradedančius ir jau didelę patirtį turinčius mokytojus, mokyklų ir koledžų vadovus, doktorantus ir kitus įvairiausių pasaulio šalių švietimo sistemų atstovus. Taip diskusijos aktualiais klausimais tampa daug gilesnės ir platesnės, didėja tinklaveikos galimybės.

2017 m. liepos 7–9 d. Ettington Chase, Stratforde prie Eivono (Jungtinė Karalystė) vyksiančios BELMAS konferencijos tema – „Švietimo lyderystė – pasaulio visuomenei: iššūkiai, dilemos ir būdai žengti pirmyn“ (angl. Educational leadership for a global society: challenges, dilemmas and ways forward).

Pagrindiniai pranešėjaiKathryn Mitchell, Mark Gooden, Tim Goddard.

Konferencijos tema bus atskleista ir nagrinėjama įvairias formatais. Vyks seminarai, darbas grupėse, pristatymai, bus skaitomi pranešimai, sudaryta galimybių užmegzti naujus ryšius ir burtis į tinklus, plačiai bus naudojamos mobiliųjų techninių priemonių programos. Renginyje bus plačiai dalijamasi tarptautine patirtimi, vyks idėjų sklaida.

Data ir vieta

2017 m. liepos 7–9 d., Ettington Chase, Stratfordas prie Eivono, Jungtinė Karalystė.

Programa

Konferencijos programą galite rasti čia.

Organizatorius

BELMAS

Registracija ir kainos

Registracijos į konferenciją kainas, sąlygas ir pasiūlymus galite sužinoti čia. Registruotis galite čia. Registracija vyksta iki 2017 m. birželio 30 d.

Išsamesnė informacija

Daugiau informacijos galite rasti konferencijos tinklalapyje: http://www.belmasannualconference.org.uk/#about.