Tinklalapio logotipas
Grįžti

Projektas „MENTOR“ – mokytojų mentorystė
event 2017-03-15 domain Lyderių laikas

Projektas „MENTOR“ – mokytojų mentorystė

Mentorystė yra tiesiog gyvybiškai svarbi pradedantiesiems mokytojams. Visgi ne visi mokytojai žino, kaip tapti konstruktyviais mentoriais. Atsižvelgiant į tai, projektu MENTOR siekiama parengti patyrusius mokytojus, kad jie galėtų tapti mentoriais pradedantiesiems.

Trejus metus „Erasmus+“ finansavo projektus Lenkijoje, Graikijoje, Portugalijoje, Rumunijoje ir Turkijoje – šalyse, kurios susiduria su panašiomis mokytojų ugdymo problemomis. Projektu siekiama išnagrinėti esamus mentorystės metodus šalyse partnerėse, sukurti ir tobulinti mokymo modulius vidurinių ir aukštųjų mokyklų mokytojų mentoriams, organizuoti mokytojų mentorių mokymus, raginti mokyklas naudotis mentorystės teikiamomis galimybės ir keistis moksline informacija.

Vykdant šį projektą jau paskelbta poreikių analizės ataskaita, kurioje pateikiama išsami informacija apie mokytojų patirties ir žinių mentorystės srityje lygį, ir vadovas pedagogams, kuriame pateikiamos praktinės rekomendacijos, kaip kurti mentorystės programas patyrusiems mokytojams, mokyklų vadovams ir pradedantiesiems.

Projekto tyrimų duomenų bazėje rasite straipsnių, dokumentų, mokslinių tyrimų darbų ir gerosios patirties, susijusios su mentoryste Europoje ir už jos ribų.