Tinklalapio logotipas
Grįžti

Vyksta registracija į Nacionalinę teisinių žinių olimpiadą
event 2017-03-31 domain Ugdymo plėtotės centras

Vyksta registracija į Nacionalinę teisinių žinių olimpiadą
Kviečiame 9–12 klasių mokinius dalyvauti Nacionalinėje teisinių žinių olimpiadoje. Šios olimpiados tikslas – ugdyti Lietuvos jaunimo teisinį sąmoningumą ir supratimą apie teisinę valstybę, teisinę kultūrą. Olimpiadoje mokiniai turės galimybę įsivertinti savo žinias įvairiose teisės srityse.

Šios olimpiados tikslas – ugdyti Lietuvos jaunimo teisinį sąmoningumą ir supratimą apie teisinę valstybę, teisinę kultūrą. Olimpiadoje mokiniai turės galimybę įsivertinti savo žinias įvairiose teisės srityse.

Pagrindinis prizas – Teisės studijų stipendija (Eversheds Saladžius). Kiti prizai: Golfas su PWC vadovu, Kartingai su PWC Legal advokatu. Prizai visai klasei: Žinių forumas su PWC teisininkais. Projekto partnerių mažieji prizai jaunimui.

Olimpiada vyks dviem turais.

  • Pirmajame ture balandžio 7 d. mokiniai Lietuvos mokyklose ir gimnazijose laikys testus (elektroninė versija). Testas skirstomas į du pogrupius 9–10 klasių mokiniams ir 11–12 klasių mokiniams. 300 geriausiai testą išlaikiusių mokinių pateks į finalinį turą.
  • Finalinio turo dalyviai balandžio 21 d. (preliminariai) Mykolo Romerio universitete, Vilniuje, ne tik varžysis dėl pagrindinių prizų, bet ir susitiks su žinomiausiais teisinių profesijų atstovais (advokatais, teisėjais, prokurorais ir kt.), kartu su lydinčiais mokytojais pagilins savo teisines žinias.

Olimpiados nugalėtojų laukia vertingi prizai: teisės studijų stipendija, įsteigta advokatų kontoros „Eversheds Saladžius“, interaktyvios dovanos ir kt.

Olimpiadą rengia Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija, Mykolo Romerio universitetas ir Lietuvos advokatūra. Iniciatyvos partneriai: Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos teisininkų draugija, Lietuvos Aukščiausiasis Teismas, Lietuvos antstolių rūmai, Nacionalinė teismų administracija, „Eversheds Saladžius“, „Pricewaterhouse Coopers“. Informacinis partneris – „15min.lt“.

Mokinių registracija į Nacionalinę teisinių žinių olimpiadą vyks iki balandžio 4 dienos.

Olimpiados pristatymas LRT laidoje „Labas rytas“

Jeigu reikėtų olimpiados plakato, prašome informuoti – atsiųsime.

Registracija ir daugiau informacijos apie olimpiadą rasite: www.teisekiekvienam.lt