Tinklalapio logotipas
Grįžti

Informacija užsienio kalbos (anglų, prancūzų, rusų, vokiečių) valstybinio brandos egzamino kalbėjimo dalies vertintojams
event 2017-04-06 domain Nacionalinis egzaminų centras

Informacija užsienio kalbos (anglų, prancūzų, rusų, vokiečių) valstybinio brandos egzamino kalbėjimo dalies vertintojams

Informuojame užsienio kalbos (anglų, prancūzų, rusų, vokiečių) valstybinio brandos egzamino (VBE) kalbėjimo dalies vertinimo komisijų narius dėl egzamino dalies vertinimo pradžios.

  • Užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino kalbėjimo dalies vertintojai į paskirtą egzamino vykdymo ir vertinimo centrą atvyksta 2017 m. balandžio 10 d. ne vėliau kaip 8.00 val.
  • Užsienio kalbos (rusų) valstybinio brandos egzamino kalbėjimo dalies vertintojai į paskirtą egzamino vykdymo ir vertinimo centrą atvyksta 2017 m. balandžio 11 d. ne vėliau kaip 8.00 val.
  • Užsienio kalbos (vokiečių) valstybinio brandos egzamino kalbėjimo dalies vertintojai į paskirtą egzamino vykdymo ir vertinimo centrą atvyksta 2017 m. balandžio 12 d. ne vėliau kaip 8.00 val.
  • Užsienio kalbos (prancūzų) valstybinio brandos egzamino kalbėjimo dalies vertintojai į paskirtą egzamino vykdymo ir vertinimo centrą atvyksta 2017 m. balandžio 12 d. ne vėliau kaip 8.00 val.

Visa informacija apie VBE užsienio kalbos (anglų, prancūzų, rusų, vokiečių) valstybinio brandos egzamino kalbėjimo dalies vykdymą ir vertinimą skelbiama duomenų perdavimo sistemoje KELTAS. Jei kiltų klausimų, teiraukitės savo mokyklos arba savivaldybės atstovo, atsakingo už egzamino vykdymą.