Tinklalapio logotipas
Grįžti

Svarbi informacija planuojantiesiems atvykti į parodą „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“
event 2017-04-06 domain Ugdymo plėtotės centras

Svarbi informacija planuojantiesiems atvykti į parodą „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“

 

Jau visai greitai – balandžio 12–13 d. Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinėje mokykloje prasidės švietimo paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“. Parodoje vyks daug vertingų renginių mokytojams ir mokyklų vadovams. Visus lankytojus kviesime aplankyti stendų bei įsitraukti į aktyvias veiklas juose.

Parodos organizatoriai norėtų atkreipti visų planuojančiųjų apsilankyti parodoje dėmesį į keletą dalykų:

  1. Parodos renginių programa yra papildyta keletu naujų renginių – peržiūrėkite programą, išsirinkite Jums aktualiausius renginius, o programą galite atsispausdinti prieš atvykdami į parodą. Visi renginiai yra nemokami ir į juos registruotis nei iš anksto, nei atvykus į parodą nereikia.
  2. Jei ketinate į parodą vykti savo transportu, maršrutą susiplanuoti galite čia.
  3. Šventinis parodos atidarymas vyks 2017 m. balandžio 12 d. 10.00 val. mokyklos aktų salėje (4 aukšte). Trukmė – apie 30 min. Po atidarymo visus parodos lankytojus kviesime į mokyklos sporto arenoje veiksiančius stendus. Stendus galėsite lankyti visu parodos darbo metu.
  4. Jei pageidausite gauti elektroninę pažymą už dalyvavimą parodoje, prieš atvykdami į parodą, įsitikinkite, kad turite aktyvią informacinės sistemos „Ugdymo sodas“ vartotojo paskyrą (jei neturite – užsiregistruokite: https://sodas.ugdome.lt/registruotis/pradzia), nes pažymos už dalyvavimą parodoje bus išduodamos tik informacinės sistemos „Ugdymo sodas“ vartotojams. Atvykę į parodą, lankytojų registracijos punkte pateiksite savo vardą, pavardę ir mes pažymėsime Jūsų apsilankymą parodoje. Pažymą galėsite atsisiųsti po parodos, prisijungę prie savo „Ugdymo sodo“ vartotojo paskyros.

Kviečiame Jus visus balandžio 12–13 d. atvykti į Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinę mokyklą: susitikti su bičiuliais ir kolegomis, išgirsti aktualią informaciją, išbandyti naujoves, sudalyvauti aktyviose ir linksmose veiklose stenduose!

Parodos organizatoriai: Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras, bendradarbiaudami su Radviliškio rajono savivaldybe, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centru bei Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindine mokykla.

Rūta Mazgelytė
Viešųjų ryšių specialistė