Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame dalyvauti nacionaliniame konkurse „Išjudink kitus“
event 2017-04-12 domain Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Kviečiame dalyvauti nacionaliniame konkurse „Išjudink kitus“

​Kviečiame 1-12 klasių moksleivius kartu su pedagogu dalyvauti nacionaliniame konkurse Išjudink kitus. Konkursu siekiame paskatinti Lietuvos moksleivius būti fiziškai aktyviais, bendrauti su kitomis vietos bendruomenėmis bei paminėti Lietuvai svarbų įvykį: 25 metų sukaktį, kuomet Lietuvos sportininkai pirmą kartą po Antrojo pasaulinio karo dalyvavo olimpinėse žaidynėse kaip savarankiška, nepriklausoma Lietuvos rinktinė ir Barselonoje iškovojo medalius.

Konkurso laimėtojai bus paskelbti finalinio renginio metu, kuriame planuojami susitikimai ir bendros veiklos su sportininkais bei žymiais asmenimis. Net 5-ios geriausiai konkurse pasirodžiusios komandos gaus diplomus ir remėjų įsteigtus prizus! Į finalinį renginį kviesime visas konkurse dalyvavusiais komandas.

Prie mūsų prisijungė ir šią iniciatyvą palaiko:

  • Lietuvos savivaldybių asociacija;

  • ANDRIUS PAULIUKEVIČIUS - kultūristas, rašytojas, treneris, sveikos mitybos specialistas bei vieno iš prizų šiam konkursui steigėjas;

  • ŽYDRŪNAS SAVICKAS - sportininkas galiūnas, tituluojamas stipriausiu pasaulio žmogumi bei vieno iš prizų šiam konkursui steigėjas;

  • MyHero komanda su IGNU BAKĖJUMI priešakyje - sporto ir sveikos gyvensenos judėjimas bei vieno iš prizų šiam konkursui steigėjai.

Konkurso nuostatai

Kvietimas

Sportininkų, žymių žmonių ir organizacijų jau artimiausiu metu prisijungs ir daugiau. Sekite informaciją http://lvjc.lt/isjudink-kitus/ bei draugaukime FB @isjudinKitus .

Judėkime ir judinkime savo bendruomenes!