Tinklalapio logotipas
Grįžti

Švietimo ir mokslo ministrės patarėju pradėjo dirbti Arminas Varanauskas
event 2017-05-08 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Švietimo ir mokslo ministrės patarėju pradėjo dirbti Arminas Varanauskas

Nuo gegužės 8 dienos švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės patarėju pradėjo dirbti Arminas Varanauskas. Ministerijoje jis kuruos bendrojo ugdymo klausimus.

Arminas Varanauskas puikiai susipažinęs su švietimo situacija, buvo daugelio ministerijos darbo grupių, taip pat ir ŠMM Kolegijos, Studijų kokybės vertinimo centro Tarybos narys, ekspertas, daugelio projektų vadovas. Jis taip pat yra Lietuvos švietimo tarybos (LŠT), švietimo savivaldos institucijos, atliekančios ekspertinį vertinimą ir konsultuojančios strateginiais plėtros klausimais, narys, Žinių ekonomikos forumo direktorius. Šiemet jis vadovavo LŠT Lietuvos švietimo būklės 2013–2016 metais apžvalgos rengimui.

Anksčiau jis ėjo Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) pareigas ir buvo daugelio su universitetu bei aukštuoju mokslu susijusių darbo grupių ir komisijų narys.

Arminas Varanauskas yra baigęs žurnalistikos bakalauro studijas Vilniaus universitete, taip pat įgijęs edukologijos magistro laipsnį to paties universiteto Filosofijos fakultete.