Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kokia bus paroda „Mokykla 2017“ – priklauso tik nuo Jūsų
event 2017-05-09 domain Ugdymo plėtotės centras

Kokia bus paroda „Mokykla 2017“ – priklauso tik nuo Jūsų

Jau septintą kartą šiais metais vyks švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2017“. Kaip ir kasmet, paroda suburs Lietuvos švietimo bendruomenę dalytis savo patirtimi, užmegzti naujų partnerysčių, bendrauti, susitarti, išgirsti, klausti ir „atnešti“ naujoves į savo mokyklas.

Norime, kad paroda atitiktų Jūsų lūkesčius, todėl Ugdymo plėtotės centro parodos „Mokykla 2017“ komanda jau pradėjo ruoštis ir š. m. gegužės 5 d. suorganizavo idėjų mugę. Idėjas siūlė Švietimo ir mokslo ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų, „Litexpo“ centro, viešųjų ir verslo įstaigų, muziejų, bibliotekų, mokyklų atstovai. Kviečiame susipažinti su idėjų mugės akimirkomis.

Kadangi paroda „Mokykla 2017“ yra švietimo bendruomenės metų renginys, kviečiame visus prisidėti savo idėjomis ir pasiūlymais ir tapti šio renginio ŠEIMININKAIS! Savo pasiūlymus ir idėjas dėl parodos „Mokykla 2017“ siųskite el. paštu paroda@upc.smm.lt iki gegužės 31 d.

Švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2017“ vyks 2017 m. lapkričio 24–25 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Parodos organizatoriai