Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame į Pilietinės galios indekso tyrimo pristatymą
event 2017-06-22 domain Lyderių laikas

Kviečiame į Pilietinės galios indekso tyrimo pristatymą

Maloniai kviečiame į 2016 m. Lietuvos visuomenės pilietinės galios indekso tyrimo pristatymą, kuris vyks 2017 m. birželio 26 d. (pirmadienį) 10.30 val. Atviros Lietuvos fondo konferencijų salėje (Didžioji g. 5, Vilnius).

Pristatymo metu bus aptarta, kaip per 2016 m. pakito Lietuvos visuomenės pilietinė galia. Ar LR Seimo rinkimų, netikėtų pasaulio politinių įvykių metai turėjo įtakos Lietuvos gyventojų pilietinei galiai? Padidinta 15-29 m. jaunimo imtis tyrime leidžia įvertinti ir kaip 2016 m. nuo visuomenės savo nuostatomis ir veikimu skiriasi jaunimas. Atskiras dėmesys sutelktas ir į jaunimo dalyvavimą įvairių organizacijų, popamokinėje veikloje.

Pilietinės galios tyrimo rezultatus pristatys Pilietinės visuomenės instituto ekspertės: dr. Rūta Žiliukaitė, prof. Ainė Ramonaitė ir dr. Ieva Petronytė.

2016 m. Lietuvos visuomenės pilietinės galios indekso tyrimą rėmė LR Švietimo ir mokslo ministerija. Reprezentatyvią Lietuvos gyventojų apklausą tyrimui atliko rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanija „Spinter tyrimai“. Lietuvos pilietinės galios indeksą pagal mokslininkų Ainės Ramonaitės, Rūtos Žiliukaitės ir Mindaugo Degučio parengtą metodiką Pilietinės visuomenės institutas matuoja nuo 2007 metų.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Pilietinės visuomenės instituto direktorę Ievą Petronytę, el. p. ieva@civitas.lt Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam''o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel. 8 672 21668.

Pilietinės visuomenės institutas