Tinklalapio logotipas
Grįžti

Burkime bendraminčių bendruomenę konferencijoje „Socialinis ir emocinis ugdymas Lietuvoje: bendruomenės galia“
event 2017-04-21 domain Lyderių laikas

Burkime bendraminčių bendruomenę konferencijoje „Socialinis ir emocinis ugdymas Lietuvoje: bendruomenės galia“

Siekdama stiprinti bendruomeniškumą, Šakių rajono Sintautų pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė metodininkė, projekto „Lyderių laikas 2“ Neformaliųjų švietimo lyderystės mokymų dalyvė Jūratė Arštikaitienė dalijasi su mumis kvietimu į metinę konferenciją „Socialinis ir emocinis ugdymas Lietuvoje: bendruomenės galia“.

„Laba diena, mieli Asociacijos nariai ir bičiuliai,

labai džiugu Jus visus pakviesti į į metinę konferenciją „SOCIALINIS IR EMOCINIS UGDYMAS LIETUVOJE:BENDRUOMENĖS GALIA“, kuri vyks š. m. gegužės 10 d. Šakių rajone, Sintatutų miestelyje.

Žinome, kad žmonės nuo seno linkę burtis į bendruomenes, priklausyti vienai ar kitai grupei. Dažniausiai bendruomenėje galima tikėtis palaikymo, supratimo ir paskatinimo. Būtent bendruomeniškumo jausmas yra socialinės veiklos ir paramos pagrindas.

Taigi tiek švietime, tiek kitose srityse, siekiant pozityvių rezultatų itin svarbus susitelkimas ir vieningas darbas. Tad šiemet organizuojame metinę konferenciją, kurios tikslas – atkreipti dėmesį į bendruomenės susitelkimo svarbą, kuriant saugią aplinką, kurioje būtų gera augti ir gyventi kiekvienam vaikui.

Konferencija vyks nedideliame Šakių rajono miestelyje, Sintautuose, kuriame itin glaudžiai veikia ir bendradarbiauja – darželis, mokykla, vaikų dienos centras, Kultūros namai bei bažnyčia. Šiame miestelyje jau prieš 10 metų visa bendruomenė rengė akciją, kuomet iš visų šeimų buvo surinkti diržai ir deginti miestelio aikštėje, siekiant įveikti smurtą prieš vaikus.

Taigi visa bendruomenė bus įtraukta ir į šią konferenciją, kurią sudarys dvi dalys. Pirmoji dalis, kurios metu bus skaitomi pranešimai, vyks Kultūros namuose, antroji dalis, kurią sudarys praktiniai užsiėmimai, bus organizuojama darželyje, mokykloje ir vaikų dienos centre.

Renginio data

2017 m. gegužės 10 d.

Renginio laikas

9:30 - 17.00 val.

Renginio vieta

Sintautų pagrindinė mokykla, Vaičaičio g. 20, Sintautai, LT-71336, Šakių raj.

Organizuoja

Lietuvos socialinio emocinio ugdymo asociacija (http://dramblys.lt/customPages/lseu-asociacija)

Šakių rajono Sintautų pagrindinė mokykla

„Gelbėkit vaikus" Šakių vaikų dienos centras

VŠĮ Pozityvaus ugdymo institutas

Konferencijos kaina

Asociacijos nariams nemokamai (iki 5 atstovų nuo įstaigos; Stojimo sąlygos: www.dramblys.lt/LSEUasociacija).

Ne nariams –10 Eur (galima mokėti iš krepšelio lėšų).

Registracija bus patvirtinta pervedus dalyvio mokestį.

Tikslinė grupė

Švietimo lyderiams: vadovams, mokytojams, švietimo centrų darbuotojams, pagalbos švietimui specialistams ir kitiems švietimo entuziastams.

Registracija

iki gegužės 3 d. užpildant anketą

Daugiau informacijos

sekite informaciją faceebok''o paskyroje: https://www.facebook.com/events/333766657038571/

Netrukus pasirodys ir renginio programa!!!