Tinklalapio logotipas
Grįžti

XXIX Respublikinės geografijos olimpiados Druskininkai rezultatai
event 2017-05-08 domain Lietuvos geografijos mokytojų asociacija label_outline Projektai ir konkursai

XXIX Respublikinės geografijos olimpiados Druskininkai rezultatai

Gegužės 4-6 d. Druskininkuose, „Ryto” gimnazijoje, įvyko XXIX Lietuvos mokinių geografijos olimpiados respublikinis etapas. Į olimpiadą atvyko 84 mokiniai iš daugiau kaip 30 Lietuvos savivaldybių. Informacija pildoma.  

NUGALĖTOJAI

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos I laipsnio diplomais apdovanojami šie mokiniai:

Domantas Pukelis, Tauragės „Versmės“ gimnazija, IV klasė, mokytoja Jūratė Orlovienė;

Mindaugas Dženkaitis, Viešoji įstaiga Kauno technologijos universiteto gimnazija, III klasė, mokytoja Jūratė Liukaitienė;

Kipras Tallat-Kelpša, Šiaulių Didždvario gimnazija, III klasė, mokytoja Sniegina Raubaitė.

Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerijos II laipsnio diplomais apdovanojami šie mokiniai:

Vincas Vosylius, Viešoji įstaiga Kauno technologijos universiteto gimnazija, III klasė, mokytoja Jūratė Liukaitienė;

Kasparas Keršanskas,  Vilniaus licėjus, II klasė, mokytoja Jolita Milaknienė;

Vilius Talkevičius, Kauno jėzuitų gimnazija, III klasė, mokytoja Loreta Latvienė;

Domantas Kuryla, Vilniaus licėjus, III klasė, mokytoja Jolita Milaknienė;

Gilbertas Umbražūnas, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija, IV klasė, mokytoja Elena Miliauskienė.

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomais apdovanojami šie mokiniai:

Tomas Sinkevičius, Vilniaus licėjus, III klasė, mokytojos Jolita Milaknienė ir Linoreta Vasiliauskienė;

Adomas Gudaitis, Palangos senoji gimnazija, IV klasė, mokytojas Nerijus Vaišvilas;

Lukas Baltramaitis, Joniškio „Aušros“ gimnazija, IV klasė, mokytoja Giedrė Motiejuitė;

Žygimantas Zaboras, Telšių Žemaitės gimnazija, IV klasė, mokytoja Aurelija Šviežikienė;

Šarūnas Raudonis, Mažeikių Gabijos gimnazija, IV klasė, mokytoja Aldona Širvinskienė;

Justina Kilikauskaitė, Kauno „Santaros“ gimnazija, IV klasė, mokytoja Jolanta Karčiauskienė;

Dominykas Viliūnas, Visagino „Verdenės“ gimnazija, III klasė, mokytojas Saulius Valiūnas.

Audrius Stankus, Telšių Žemaitės gimnazija, III klasė, mokytoja Aurelija Šviežikienė.

Geriausiai atliko :

testo užduotis:

Kipras Tallat-Kelpša, Šiaulių Didždvario gimnazija, III klasė, mokytoja Sniegina Raubaitė.

Domantas Pukelis, Tauragės „Versmės“ gimnazija, IV klasė, mokytoja Jūratė Orlovienė;

teorines užduotis:

Mindaugas Dženkaitis, Viešoji įstaiga Kauno technologijos universiteto gimnazija, III klasė, mokytoja Jūratė Liukaitienė;

vaizdinę užduotį:

Domantas Pukelis, Tauragės „Versmės“ gimnazija, IV klasė, mokytoja Jūratė Orlovienė;

geografinio tako užduotis:

Domantas Pukelis, Tauragės „Versmės“ gimnazija, IV klasė, mokytoja Jūratė Orlovienė;

už geriausiai atliktas geografinių tyrimų internete užduotis:

Domantas Pukelis, Tauragės „Versmės“ gimnazija, IV klasė, mokytoja Jūratė Orlovienė;

 

Organizacinio komiteto informacija