Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje transliacijoje „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo poreikio ir planavimo dermė“
event 2017-04-26 domain Ugdymo plėtotės centras

„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje transliacijoje „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo poreikio ir planavimo dermė“

Š. m. gegužės 2 d. (antradienį) 14.00–14.45 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo poreikio ir planavimo dermė“.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų vadovai, mokytojai, kiti mokyklos bendruomenės nariai, pedagogų kvalifikacijos tobulinimo veiklą vykdančių institucijų vadovai ir darbuotojai.

Transliacijos tikslas – aptarti, kaip pedagogų kvalifikacijos tobulinimo poreikiai tiriami bendrojo ugdymo įstaigose, pedagogų kvalifikacijos tobulinimą vykdančiose institucijose ir kaip planuojamas šių poreikių įgyvendinimas. Bus pristatomos įvairių institucijų pedagogų kvalifikacijos poreikio nustatymo ir planavimo patirtys atkreipiant dėmesį į individualaus ir mokyklos lygmens kvalifikacijos tobulinimo planavimo svarbą profesiniam tobulėjimui siekiant kiekvieno mokinio pažangos.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Ramunei Korenkienei el. paštu ramune.korenkiene@nmva.smm.lt, tel. (8 5) 277 9024.

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje.