Tinklalapio logotipas
Grįžti

Mokyklos kviečiamos teikti paraiškas dalyvauti kūno kultūros ir fizinio aktyvumo ugdymo edukaciniuose užsiėmimuose
event 2017-05-15 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Mokyklos kviečiamos teikti paraiškas dalyvauti kūno kultūros ir fizinio aktyvumo ugdymo edukaciniuose užsiėmimuose

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia šalies mokyklas įsitraukti į projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklas, kurių metu mokiniai turės galimybę dalyvauti įvairiose kūno kultūros ir fizinio aktyvumo edukacinėse programose.

Šių veiklų tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą ir sudaryti jiems sąlygas ugdyti(s) įvairiose aplinkose: maniežuose, stadionuose, sporto klubuose, baseinuose ir kt.

Edukacinės programos padės mokiniams patraukliais ir inovatyviais būdais susipažinti ir plėsti su fiziniu aktyvumu, sveika gyvensena, saugia aplinka susijusias kompetencijas, ugdyti sveikos gyvensenos įpročius.

Bus siūloma 2500 dviejų valandų trukmės kūno kultūros ir fizinio aktyvumo užsiėmimų. Užsiėmime vienu metu galės dalyvauti 15 mokinių.

Edukacines kūno kultūros ir fizinio aktyvumo programas planuojama įgyvendinti 2018–2019 m.

Į programas bus atrinkta 250 šalies mokyklų, kiekvienai sudarant galimybes pasirinkti 10 vienodų užsiėmimų, kuriuose norėtų dalyvauti.

Mokyklos bus atrenkamos įvertinus jų parengtus sveikos gyvensenos, fizinio aktyvumo ir saugios aplinkos kūrimo iniciatyvų aprašus, iniciatyvų planą ir motyvaciją. Bus siekiama, kad parengtas aprašas taptų ilgalaikiu kūno kultūros ir fizinio aktyvumo ugdymo planu.  

Paraiška prisegama              

Mokyklų fizinio aktyvumo, sveikos gyvensenos ugdymo, saugios aplinkos aprašai bus talpinami Švietimo portale http://portalas.emokykla.lt .

Su atrinktomis mokyklomis bus pasirašomos bendradarbiavimo sutartys.

Užpildytų ir pasirašytų paraiškų el. paštu andrius.zajanckauskas@lmnsc.lt laukiame iki 2017 m. birželio 15 d. 12 val.

Kilus klausimams, susisiekite tel. (8 5) 2316133.

Daugiau informacijos apie projektą http://www.lmnsc.lt/lt/neformaliojo_vaiku_svietimo_paslaugu_pletra