Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame dalyvauti Integruoto gamtos mokslų kurso 5–8 klasėms programos išbandyme
event 2017-05-11 domain Ugdymo plėtotės centras

Kviečiame dalyvauti Integruoto gamtos mokslų kurso 5–8 klasėms programos išbandyme

Kviečiame nebijančias iššūkių, iniciatyvias, inovatyvias ir kūrybiškai dirbančias mokyklas nuo 2017–2018 mokslo metų išbandyti Integruoto gamtos mokslų kurso 5–8 klasėms programą. Integruoto gamtos mokslų kurso programoje 5–8 klasėms išskirtos integralios įvairius gamtos reiškinius siejančios temos, galimi kontekstai ir turinio apimtys, nurodomi ugdomi mokinių gebėjimai, pateikti galimų gamtamokslinių tyrimų ir užduočių pavyzdžiai. Kartu su programa parengtoje metodinėje medžiagoje pateikta mokymosi veiklų pavyzdžių.

Išbandydami programą tarsimės dėl ugdymo planavimo, programos tobulinimo, kursime veiklų planavimo pavyzdžių ir užduočių banką.

Numatoma į išbandymą įtraukti 10–15 mokyklų komandų. Komandą sudaro mokyklos gamtos mokslų mokytojai (biologijos, chemijos ir fizikos) ir administracijos atstovas, kuruojantis gamtos mokslus. Mokyklos atrenkamos vadovaujantis atrankos kriterijais.

Gegužės pabaigoje–birželio pradžioje planuojamas įžanginis seminaras mokyklų komandoms ir savivaldybių specialistams ar steigėjo atstovams, o birželio ir rugpjūčio mėn. – mokymai mokyklų komandoms.

Mokyklų atrankos kriterijai

  • Mokykla įsipareigoja išbandyti programą 4 metus bent vienoje klasėje, pradedant 2017–2018 mokslo metais nuo 5 klasės, ir sudaryti sąlygas komandoms dalyvauti mokymuose. Pateikiamas raštiškas laisvos formos direktoriaus sutikimas, patvirtintas steigėjo.

  • Yra sudaryta mokyklos komanda. Pateikiamas mokyklos direktoriaus patvirtintas sąrašas.

  • Komandos nariai įsipareigoja dalytis patirtimi ir mokymuisi skirta parengta medžiaga, leidžia stebėti pamokas ir kitas veiklas. Pateikiamas raštiškas laisvos formos komandos narių pasirašytas sutikimas.

  • Sąlygos mokinių gamtamokslinei tiriamajai veiklai užtikrinti.

  • Trumpas laisvos formos motyvacinis laiškas.

Kviečiame iki 2017 m. gegužės 17 d. pildyti mokyklų ketinimo dalyvauti atrankoje anketą.

Jūsų užpildytoje anketoje nurodytu asmens ryšiams elektroninio pašto adresu išsiųsime prisijungimą prie Google Diske esančio aplanko, į kurį iki gegužės 22 d. 9 val. galėsite sukelti atrankos kriterijuose nurodytų dokumentų kopijas.

Į išbandymą pakviestas mokyklas informuosime nurodytu asmens ryšiams elektroninio pašto adresu iki gegužės 24 d. darbo pabaigos.

Jei turėtumėte klausimų, galite kreiptis į Oną Vaščenkienę elektroniniu paštu ona.vascenkiene@upc.smm.lt