Tinklalapio logotipas
Grįžti

Konferencija „Ateities mokytojas: kaip įkvėpti pokyčiams?“
event 2017-05-30 domain Lyderių laikas

Konferencija „Ateities mokytojas: kaip įkvėpti pokyčiams?“

Birželio 16 d. Kaune (KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto aula, A. Mickevičiaus g.37) vyks UAB „Šviesa“ Mokymo centro ir KTU organizuojama konferencija „Ateities mokytojas: kaip įkvėpti pokyčiams?“. Konferencijoje dalyvauti kviečiami mokyklų vadovai ir pavaduotojai.

„Labai svarbu vaikams perduoti požiūrį apie mokslo svarbą ir neįkainojamą naudą ne tik jiems, bet ir ateities visuomenei. Jei mokytojas tai padarys profesionaliai ir įdomiai, žinių ieškos ir patys mokiniai, o mokytojui tereikės ieškoti įdomios aplinkos ir netikėtų būdų, kaip to susidomėjimo nenuslopinti“, – teigia Asta Blandė, vaikų ir paauglių psichologė, knygos „Vaikas pokyčių kelyje“ autorė.

Konferencijoje kartu ieškosime atsakymo kaip įkvėpti mokytoją tobulėti, ieškoti naujų būdų ir priemonių ugdyti naująją kartą, kuri yra kūrybiška, smalsi, ieškanti vis naujų saviraiškos būdų.

Lektoriai dalinsis savo asmenine patirtimi, kas juos skatina mokytis, ugdyti savo kompetencijas, kokie metodai padeda tobulėti.

Konferencijoje pranešimus skaitys žinomi švietimo ekspertai: Dr. Irmantas Kandratavicius, Dr. Dainora Maumeviciene, Doc. dr. Laima Abromaitiene, Dr. Raimonda Alonderiene, mokyklų vadovai ir pavaduotojai: Nerija Baltrenienė, Anaita Blauzdžiūniene, mokytojai: Rimantė Gegužienė, Jurgūnė Savickienė, Erika Narvydienė, Erika Kubilienė, Mindaugas Garnionis, taip pat vadovaujančioji mokyklų veiklos kokybės išorės vertintoja, projekto „Lyderiu laikas 3“ savivaldybių kuratorė Olivija Saranienė.

Data ir vieta
2017 m. birželio 16 d. (pradžia 10.00 val.) Kauno technologijos universiteto Socialiniu, humanitariniu mokslu ir menu fakulteto aula, A. Mickeviciaus g. 37, Kaunas

Programa
Konferencijos programą galite rasti čia.

Registracija
Registruotis į konferenciją galite čia.