Tinklalapio logotipas
Grįžti

Projekto „Informatika pradiniame ugdyme“ kūrybinės dirbtuvės
event 2017-06-05 domain Ugdymo plėtotės centras

Projekto „Informatika pradiniame ugdyme“ kūrybinės dirbtuvės
Birželio 5 d. prasideda savaitę truksiančios projekto „Informatika pradiniame ugdyme“ kūrybinės dirbtuvės. Jose dalyvauja 10-ies į projektą atrinktų mokyklų komandos.

Birželio 5–9 d. intensyvios programos tikslas – mokytojų kompetencijos ugdyti mokinių skaitmeninį raštingumą tobulinimas. Kūrybinėse dirbtuvėse su dalyviais dirbs lektoriai iš Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Ugdymo plėtotės centro, Vilniaus universiteto, Lietuvos edukologijos universiteto, Švietimo informacinių technologijų centro, Klaipėdos Gedminų pagrindinės mokyklos, Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, UAB „Biznio mašinų kompanija“ ir VšĮ „Robotikos Akademija“. Taip pat pranešimus skaitys profesorius Mikko-Jussi Laakso iš Suomijos Turku universiteto.

Kupini puikios nuotaikos ir troškimo mokytis į kūrybines dirbtuves rinkosi dalyviai. Mokytojai minėjo, kad ketina geriau susipažinti su projekte dalyvaujančiais kolegomis, pasipildyti žinių bagažą. Džiugu, kad kūrybinių dirbtuvių metu sukauptą patirtį dalyviai planuoja skleisti savo mokyklose.

Ugdymo plėtotės centras kartu su LR švietimo ir mokslo ministerija 2017–2018 m. vykdo projektą „Informatika pradiniame ugdyme“. Apie projektą daugiau sužinoti galite naujoje projekto svetainėje.

Nuotraukų galeriją galite peržiūrėti socialinio tinklo „Facebook“ Ugdymo plėtotės centro paskyroje.

Marija Načaitė
Informacinių technologijų skyriaus metodininkė