Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame dalyvauti Respublikiniame Logo 2015 konkurse ir olimpiadoje!
event 2015-01-19 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Kviečiame dalyvauti Respublikiniame Logo 2015 konkurse ir olimpiadoje!

Moksleiviai! Mokate kurti piešinius, animacijas ar žaidimus Imagine Logo programa? Dalyvaukite jubiliejiniame 15-ajame LOGO konkurse ir olimpiadoje ir įrodykite, kad esate geriausi!

Užsiregistruoti bei plačiau susipažinti su renginio nuostatais ir kitomis sąlygomis galima Logo konkurso svetainėje  http://www.jkm.lt/LOGO/2015/

Šiemet LOGO konkurso tema - „15-asis Vėžliuko gimtadienis!“ - skirta 15-am LOGO konkursui ir olimpiadai. Darbai turi būti pateikti iki 2015 m. kovo 9 dienos renginio svetainėje (http://www.jkm.lt/LOGO/2015).

LOGO olimpiada vyks 2015 m. kovo 14 d. (šeštadienį) nuotolinio mokymo centruose Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Vilniuje. Olimpiados užduotys bus skelbiamos olimpiados dieną.

Laukiame gražių konkursinių darbų ir kūrybingų olimpiados dalyvių iš visos Lietuvos. Kaip ir kasmet, nugalėtojų laukia puikūs prizai!

Renginį organizuoja KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla kartu su LR Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo informacinių technologijų centru (ŠMM ITC) bei Vilniaus kompiuterininkų akademija (VKA).