Tinklalapio logotipas
Grįžti

bernardinai.lt: Moksleiviams – informatikos ir matematikos viktorina
event 2015-01-26 domain Švietimo informacinių technologijų centras

bernardinai.lt: Moksleiviams – informatikos ir matematikos viktorina
Sausio 31 d. Kaune bursis moksleiviai, neabejingi tiksliesiems mokslams – Vytauto Didžiojo universitete vyks jau devintoji informatikos ir matematikos viktorina „IFtorina ‘15“.
 
„Viktoriną organizuojame jau devintus metus iš eilės. Pernai sulaukėme gausaus dalyvių skaičiaus, šįkart taip pat tikimės, kad spalvinga programa pradžiugins daugelį – paruošėme staigmenų, žaismingų užduočių, įdomių paskaitų, šauniausiems dalyviams žadame prizus.
 
Tikimės, kad bus įdomu ne tik tiems, kurie informatikos ir matematikos pasaulyje jaučiasi kaip žuvys vandenyje“, – renginį pristatė VDU Informatikos fakulteto prodekanė dr. Sigita Pečiulytė.
 
Renginyje dalyvauti kviečiami 2-4 gimnazinių ir 10-12 klasių moksleiviai.
 
„IFtorinoje“ jie galės susipažinti su Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultete vykdomais informacinių technologijų projektais, varžysis komandinėse rungtyse, pasitikrins informatikos ir matematikos žinias, klausysis paskaitos apie pažangių technologijų pritaikymus ir informacinių technologijų specialistų galimybes.
 
Viktorinos dalyviai gaus dalyvio sertifikatus, o geriausiai pasirodę moksleiviai bus apdovanoti rėmėjų prizais.
 
Mokinius atlydėję mokytojai taip pat neliks be dėmesio – jiems siūlomi informacinių technologijų seminarai. Už dalyvavimą renginyje jiems bus įteikiami 10 akademinių valandų sertifikatai.
 
Registruotis į renginį galima iki 2015 metų sausio 26 d. „Iftorinos“ tinklapyje http://iftorina.vdu.lt arba el.paštu iftorina@if.vdu.lt.