Tinklalapio logotipas
Grįžti

Tarptautinis seminaras „IKT panaudojimas mokant(is) kalbų“
event 2015-01-27 domain Ugdymo plėtotės centras

Tarptautinis seminaras „IKT panaudojimas mokant(is) kalbų“

Moderniųjų Europos kalbų centras (Gracas, Austrija) kartu su Ugdymo plėtotės centru organizuoja tarptautinį seminarą „Informacinių ir komunikacinių technologijų panaudojimas mokant(is) kalbų“.

Tarptautinis seminaras „Informacinių ir komunikacinių technologijų panaudojimas mokant(is) kalbų“ vyks 2015 m. vasario 5–6 d. Vilniuje. Seminare dalyvaus kalbų mokytojai iš įvairių Lietuvos mokyklų, ne tik aktyviai naudojantys pamokoje inovatyvius metodus ir IKT, bet ir besidalijantys savo patirtimi su kitais kolegomis. Parodos „Mokykla 2014“ metu buvo sukurti 6 vaizdo įrašai, kuriuose būsimi seminaro dalyviai išsakė lektoriams savo lūkesčius. Prieš seminarą mokytojai registravosi į Moderniųjų Europos kalbų centro virtualią mokymosi aplinką, susipažino su mokomąja medžiaga, kuri bus išsamiai nagrinėjama seminaro metu. Paskaitas skaitys Moderniųjų Europos kalbų centro lektoriai.

http://ict-rev.ecml.at/portals/1/images/Sarah.jpg

http://dots.ecml.at/Portals/31/images/Pauline.jpg

http://dots.ecml.at/Portals/31/more%20DOTS/images/Joseph.jpg

Sarah Heiser

Pauline Ernest

Joseph Hopkins

Moderniųjų Europos kalbų centro paskirtis – skatinti kalbos ugdymo gebėjimus ir naujoves, padėti europiečiams veiksmingiau mokytis kalbų, organizuoti tarptautinius kalbos ugdymo projektus, kurių temos atspindi Europos šalių kalbų politiką. Seminarą finansuoja Europos Taryba.

Seminaro koordinatorė
Ramutė Vaznonienė
L. e. Ugdymo plėtotės centro direktoriaus pavaduotojo pareigas
ramute.vaznoniene@upc.smm.lt