Tinklalapio logotipas
Grįžti

Vilniuje duris atvers regionui svarbus praktinio mokymo centras
event 2015-01-29 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Vilniuje duris atvers regionui svarbus praktinio mokymo centras

Sausio 30 d. 12 val. Vilniaus Paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre, įsikūrusiame Didlaukio g. 83, bus oficialiai atidarytas Aptarnavimo paslaugų sektorinis praktinio mokymo centras. Centras aprūpintas naujausia ir pažangiausia įranga – nuo puikiai įrengtų foto studijų iki salės su naujausiu apšvietimu, bei garso aparatūra būsimiems renginių organizatoriams ir floristikos laboratorijos, kur mokiniai išmoks naujų šio amato technologijų. 

Atidarymo dieną svečiai ne tik galės pamatyti viską iš arti, bet ir dalyvauti būsimųjų renginių organizatorių specialiai šiam renginiui paruoštoje programoje.

„Šis centras itin svarbus Vilniaus regionui. Anksčiau tokia mokymo įranga galėjo pasigirti tik mokamų programų, kuriose rengiami aptarnavimo srities specialistai, mokiniai, tačiau dabar tai prieinama visiems“, - džiaugėsi Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro direktorė Rita Pečiukaitytė.

Naujajame praktinio mokymo centre didžiausias dėmesys skirtas apeigų ir švenčių organizatoriaus, floristo, dailiųjų odos dirbinių gamintojo, fotografo,  kirpėjo, dekoratyvinės kosmetikos kosmetiko specialybių praktinio mokymo tobulinimui. Tačiau, kaip teigė R. Pečiukaitytė, naująja praktinio mokymo baze galės naudotis ir kitų programų mokiniai. 

Šio projekto finansavimui panaudotos ES fondų (Europos regioninės plėtros fondo) ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos, iš viso 7,4 mln. litų  (2,4 mln. eurų).

Lietuvoje jau įsteigta 23 sektoriniai profesinio praktinio mokymo centrai, šiemet bus steigiama dar 18. Centrai steigiami jau veikiančiose profesinėse mokyklose, jose įrengiant pačią moderniausią praktinio mokymo bazę.

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

E.p.info@smm.lt

Tel. (8 5) 219 1253