Tinklalapio logotipas
Grįžti

Nacionaliniame IT specialistų profesinio meistriškumo konkurse nugalėjo visaginiečiai
event 2015-01-29 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Nacionaliniame IT specialistų profesinio meistriškumo konkurse nugalėjo visaginiečiai

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre sausio 28–29 d. įvykusiame Nacionaliniame IT specialistų profesinio meistriškumo konkurse pirmąją vietą užėmė šeimininkai – Visagino profesinio mokymo centro mokiniai Sofija Rydzik ir Andrius Janavičius (mokytojas Mantas Dainys). Antrieji buvo Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai Lukas Čiaplikas ir Vaidas Mitrulevičius (mokytojas Irmantas Grimaliauskas). Trečioji vieta atiteko Kauno informacinių technologijų mokyklos komandai: Petrui Braziui, Tadui Saržickui (mokytoja Tivana Lukoševičienė).

Antrus metus vykstančiame konkurse dalyvavo 8 komandos iš Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro, Šiaulių profesinio mokymo centro, Alytaus profesinio rengimo centro, Visagino profesinio mokymo centro, Kauno informacinių technologijų, Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų, Joniškio žemės ūkio mokyklų.

Konkurso užduotys ir vertinimo sistema buvo parengtos, atsižvelgiant į IT srities specialistų profesinio mokymo programas, kurias teikia šalies profesinio mokymo įstaigos. Konkurse dalyvavusios komandos atliko tinklalapių kūrimo, darbo su vektorinės grafikos, vaizdų apdorojimo programine įranga ir braižymo su kompiuterinio projektavimo programine įranga užduotis.  Užduotis vertino komisija, kurią sudarė darbdavių ir socialinių partnerių atstovai: VĮ „Ignalinos atominės elektrinės“ inžinieriai programuotojai, Visagino savivaldybės architektė, UAB „Mikar“ direktorė, elektroninės leidybos maketuotoja bei profesijos mokytojai, IT srities specialistai. 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 12 39

El. paštas info@smm.lt