Tinklalapio logotipas
Grįžti

Vasario 5-7 d. Vilniuje moksleivius kviečia studijų ir profesinio mokymo paroda
event 2015-01-30 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Vasario 5-7 d. Vilniuje moksleivius kviečia studijų ir profesinio mokymo paroda

Vasario 5-7 d. LITEXPO parodų centre Vilniuje moksleivių laukia tradicinė studijų ir profesinio mokymo paroda „Studijos 2015“. Parodoje bus galima susipažinti su universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų siūlomomis studijų programomis, sužinoti, kokios specialybės šiuo metu paklausiausios.

Vasario 4 d. 10.30 val. Litexpo centre rengiama spaudos konferencija, kurios metu parodą ir studijų aktualijas pristatys švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis, taip pat dalyvaus LITEXPO direktorius Mindaugas Rutkauskas ir projekto vadovė Gabija Zymonaitė bei Lietuvos studentų sąjungos prezidentas Paulius Baltokas.

Vasario 5 d. 11 val. vyks oficialus parodos atidarymas. Parodą atidarys švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.

Vasario 7 d. 11 val. parodoje „Studijos 2015“ Švietimo ir mokslo ministerija rengia konferenciją „Rinkis atsakingai“, kurios tikslas – padėti abiturientui pasirinkti ateities profesiją. Joje pranešimus skaitys švietimo ir mokslo viceministras Rimantas Vaitkus, Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė, Švietimo ir mokslo ministerijos Profesinio mokymo ir orientavimo skyriaus vedėjas Mečislavas Griškevičius, Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendram priėmimui organizuoti (LAMA BPO) prezidentas Pranas Žiliukas.

Parodoje  dalyvaus daugiau nei 220 mokymo įstaigų iš Lietuvos ir 14 užsienio šalių, vyks daugiau nei 200 renginių. Bus atidaryta nauja parodos erdvė, kurioje moksleiviai galės sužinoti, kas yra kūrybinės industrijos, įsitraukti į įvairias su jomis susijusias veiklas. Taip pat dalyviai galės susipažinti su Lietuvos aukštosiose mokyklose sukuriamomis inovacijomis, netgi pabuvoti kitoje realybėje.

Parodoje vyks interaktyvus profesijų pristatymas, bus surengtas Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas, veiks karjeros konsultacijų ir psichologų zona. Joje mokiniai galės atsakyti sau į klausimus „Kas aš?“ ir „Kuo aš noriu būti?“.

Daugiau informacijos apie parodą „Studijos 2015“ galima rasti čia.

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

El. paštas info@smm.lt