Tinklalapio logotipas
Grįžti

Nemokamas „Dalelių karštinės“ seansas pedagogams
event 2015-02-03 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Nemokamas „Dalelių karštinės“ seansas pedagogams

​Didžiojo hadronų greitintuvo paleidimas tapo įvykiu, kurio žmonija laukė su didžiausiu nekantrumu. Daugiau nei 10 tūkst. mokslininkų sutelkė jėgas, kad atrastų trūkstamą Visatos modelio dalelę - Higso bozoną. Įspūdingą filmą apie šias mokslininkų paieškas sukūrė Marcas Levinsonas. Jis įtrauktas į mokykloms skirto projekto „Mokausi iš kino” repertuarą, rekomenduojamas 9-12 kl. moksleiviams.

Vasario 10 d., antradienį, projekto rengėjai kviečia gamtos mokslų pedagogus į specialų filmo „Dalelių karštinė“ seansą. Jis vyks 15.30 val. SKALVIJOS kino centre.

Seanso metu pedagogų laukia ne tik nemokama filmo peržiūra, bet ir filmo aptarimui su moksleiviais skirtos metodinės medžiagos pristatymas. Taip pat susitikimas su fizikos mokslų daktaru Andriumi Juodagalviu, kuris atstovauja Lietuvos mokslininkų komandai, dalyvaujančiai šiame eksperimente.

Pedagogai kviečiami registruotis el. p. edukacija@skalvija.lt iki vasario 6 d. 14 val. Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, dėstomą discipliną ir mokyklą, kurioje dirbate.

Daugiau pasiteirauti galite: tel. 5 2610505, goda@skalvija.lt.