Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame Jūsų mokyklą tapti „Renkuosi mokyti!“ bendruomenės dalimi ir priimti jauną entuziastingą mokytoją!
event 2015-02-05 domain Mokyklų tobulinimo centras

Kviečiame Jūsų mokyklą tapti „Renkuosi mokyti!“ bendruomenės dalimi ir priimti jauną entuziastingą mokytoją!
Jeigu nuo 2015 m. rugsėjo Jūsų mokyklai praverstų pedagogas iš Mokyklų tobulinimo centro programos „Renkuosi mokyti!“, kviečiame užpildyti paraišką internetu iki š.m. gegužės 1 dienos.
MOKYKLOMS SIŪLOME:
Mokyklos, priimdamos „Renkuosi mokyti!“ mokytoją, gauna jauną, entuziastingą, motyvuotą darbui, akademiškai stiprų dalykininką, praėjusį kruopščią atranką. Mokyklų, kuriose dvejus metus dirbo programos mokytojai, vadovų bei jų mentorių apklausa parodė, kad „Renkuosi mokyti!“ mokytojai yra apibūdinami kaip darbštūs, iniciatyvūs, kūrybiški, linkę eksperimentuoti, žingeidūs, bendradarbiaujantys, atsakingi bei pasitikintys savimi. „Renkuosi mokyti!“ dalyviai mokykloms naudingiausi buvo savo motyvacija darbui, nenuilstamu bendravimu su mokiniais ir mokytojais, pozityviu požiūriu į darbą mokykloje ir aktyviu dalyvavimu neformaliame ugdyme.
Programoje dalyvaujančios mokyklos prisijungia prie „Renkuosi mokyti!" bendruomenės - kūrybiškos, iniciatyvios ir besidalinančios patirtimi. Be to, mokyklos gauna profesionalius mokymus mentoriams ir administracijai bei galimybę užmegzti bendradarbiavimą su „Renkuosi mokyti!“ partneriais.
 
MOKYKLŲ PRAŠOME:
Įdarbinti programos dalyvį pagal įprastą darbo sutartį ne trumpesniam, nei dvejų metų laikotarpiui.
Sudaryti sąlygas programos dalyviui dalyvauti „Renkuosi mokyti!“ mokymuose, vykstančiuose kartą per mėnesį, penktadienį-šeštadienį.
Kiekvienam programos dalyviui paskirti kuruojantį mokytoją – mentorių. Jis neprivalo būti to paties dalyko mokytojas, svarbiausia, kad galėtų noriai dalintis savo patirtimi.
Sudaryti sąlygas dalyvauti „Renkuosi mokyti!“ organizuojamuose specialiuose mokymuose mentoriams ir mokyklos administracijai.
Prašome programos dalyviui pirmaisiais metais neskirti pamokų 12-ose klasėse. 
 
Plačiau apie programą.
Dažnai užduodami klausimai.​
Programą organizuoja viešoji įstaiga Mokyklų tobulinimo centras.
Jeigu turite klausimų, kviečiame kreiptis į programos mokymų vadovę Vaivą Vyšniauskaitę, tel +370 615 55879, el. p. vaiva@renkuosimokyti.lt.