Tinklalapio logotipas
Grįžti

Antradienį skelbiama originalios pilietinės jaunimo iniciatyvos pradžia
event 2015-02-09 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Antradienį skelbiama originalios pilietinės jaunimo iniciatyvos pradžia

Vasario 10 d. 13 val. Nacionalinėje dailės galerijoje Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su mokinių ir jaunimo organizacijomis paskelbs iniciatyvos „Lietuvai ir man“ pradžią. Renginyje dalyvaus švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis, moksleiviai, studentai, akcijos ambasadoriai Gabrielius Liaudanskas-Svaras, Neringa Čereškevičienė, Jonas Nainys, Maksas Melmanas su grupe „Biplan“.

Jaunimo iniciatyvos „Lietuvai ir man“ idėja – originaliai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-metį. Iki kovo 11 d. mokiniai, mokytojai, tėvai, visos mokyklų bendruomenės, taip pat užsienyje gyvenantys Lietuvos piliečiai kviečiami pinti trispalves – geltonos, žalios, raudonos spalvos – draugystės apyrankes, jas nešioti ir dovanoti Lietuvai.

Nupintas apyrankes iki kovo 10 d. galima atnešti į Nacionalinę dailės galeriją ir užrišti ant specialiai įrengtų Gediminaičių stulpų. Visai konstrukcijai papuošti iš viso reikės 250 tūkst. draugystės apyrankių.

Neįprastą akciją, simboliniu būdu sutelksiančią lietuvius visame pasaulyje, pasiūlė jaunoji karta, užaugusi su Nepriklausomybe. Akciją „Lietuvai ir man“ inicijavo keturios jaunimo organizacijos: Lietuvos moksleivių sąjunga, Mokinių parlamentas, Lietuvos studentų sąjunga ir Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJot). Akciją remia ir palaiko Švietimo ir mokslo ministerija. Globoja Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. 

 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 12 53

El. paštas info@smm.lt