Tinklalapio logotipas
Grįžti

E. varžytuvės Lietuvos tūkstantmečio vaikuose 5-12 kl. moksleiviams
event 2015-02-20 domain Švietimo informacinių technologijų centras

E. varžytuvės Lietuvos tūkstantmečio vaikuose 5-12 kl. moksleiviams

Vasario 24 d. 11 val. asociacija „INFOBALT“ kartu su Lietuvos tūkstantmečio vaikais kviečia 5-12 klasių moksleivius dalyvauti e. įgūdžių varžytuvėse. E. varžytuvės bus transliuojamos www.lrt.lt portale, o jų metu moksleiviai galės varžytis dėl vertingų rėmėjų „Microsoft“, „Huawei“ ir „ELDES“  įsteigtų prizų realiu laiku į klausimus informacinių technologijų tema atsakinėdami Lietuvos tūkstantmečio vaikų mobiliojoje programėlėje.

Kaip dalyvauti?

  • į savo išmanųjį telefoną ar kitą įrenginį parsisiųsk nemokamą programėlę Lietuvos tūkstantmečio vaikai

  • užsiregistruok programėlėje, prie nustatymų registracijos lange įvesdamas savo vardą, el. pašto adresą ir gimimo metus

  • vasario 24 d. 11 val. įsijunk www.lrt.lt ir stebėkite transliaciją

  • transliacijos metu atsakinėk į klausimus programėlėje savo registruotoje paskyroje

Trys geriausieji bus apdovanoti „Microsoft“, „Huawei“ ir „ELDES“  įsteigtais prizais, apie kuriuos jau netrukus paskelbsime daugiau!

E. varžytuves organizuoja asociacija „INFOBALT“, klausimai parengti pagal IT konkurso „BEBRAS“, praėjusiais metais atšventusio dešimtmetį, bei neformalaus ugdymo viešosios įstaigos „Robotikos akademija“, rengiančios robotikos būrelius, užduotis. E. varžytuvės yra „E. įgūdžių“ iniciatyvos dalis.

Nemokama mobilioji Lietuvos tūkstantmečio vaikų programėlė veikia visuose iOS ir Android operacines sistemas palaikančiuose įrenginiuose.

Detalesnę ir naujausią informaciją apie e. varžytuves sekite E. įgūdžių Facebook paskyroje www.facebook.com/e.igudziai

Daugiau informacijos:

Eglė Silkauskaitė

egle.silkauskaite@novamedia.lt

+370 640 56080