Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame dalyvauti mokyklų atrankoje į medijų ir informacinio raštingumo ugdymo seminarus
event 2015-02-20 domain Ugdymo plėtotės centras

Kviečiame dalyvauti mokyklų atrankoje į medijų ir informacinio raštingumo ugdymo seminarus

Ugdymo plėtotės centras ir Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje vykdo projektą „Medijų ir informacinio raštingumo ugdymas“. Projekto tikslas – sukurti sistemines prielaidas medijų ir informacinio raštingumo (toliau – MIR) ugdymui, remiantis geriausiais Šiaurės šalių pavyzdžiais integruojant MIR į bendrąjį ir neformalųjį ugdymą. Pradiniame projekto etape orientuojamasi į 9–12 (I – IV gimnazijos) klasių moksleivių MIR kompetencijų ugdymą, ieškoma MIR integracijos į šių klasių ugdymo turinį galimybių.

Kviečiame bendrojo ugdymo mokyklas ir profesinio mokymo įstaigas, vykdančias pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas ir norinčias dalyvauti projekte, suburti 5 narių komandą ir teikti paraiškas dalyvauti MIR ugdymo seminaruose. Atrinktos mokyklų komandos jau š. m. balandžio mėn. bus pakviestos į įvadinius seminarus, kurie vyks didžiuosiuose šalies miestuose. Antrieji seminarai vyks birželį, rugsėjį ir spalį visoje Lietuvoje.

Mokyklos komandą turi sudaryti trys 9 – 12 (I – IV gimnazijos) klasių dalykų (lietuvių kalbos ir literatūros, pilietiškumo pagrindų ir bet kurio kito dalyko) mokytojai, mokyklos bibliotekininkas ir mokyklos administracijos atstovas, norintys taikyti inovatyvius darbo metodus savo mokykloje, tinkamai reaguoti į šiandieninius informacinės erdvės iššūkius ir integruoti į ugdymo turinį XXI a. raštingumo kompetencijas.

Martyna Bražiūnaitė
Informacinių technologijų skyrius
tel. 210 9828, el. p. martyna.braziunaite@upc.smm.lt